identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

MANUFAKTURA STUDIO SRL

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 35964777J2016000186367Neplătitor TVAVerificat ANAF 17.10.2026manufaktura.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
233mii lei
▲ 143,5% vs. 2024
Profit net · 2025
176mii lei
▲ 230,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MANUFAKTURA STUDIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 233.495 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 143,5%. Rezultatul net a fost un profit de 175.667 lei. Datoriile totale au crescut cu 429,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35964777
Nr. Reg. Comerțului
J2016000186367 · EUID ROONRC.J2016000186367
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-15 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. MIRCEA VODĂ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

declarat

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei (unic în registru).

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 8 firme.

100 mN12345678
  1. PHOENIX HOUSE S.R.L. · 42 m · CAEN 6810
  2. LADCONSTRUCT SRL · 74 m · CAEN 4120
  3. DONNA CAFFE-TEA S.R.L. · 79 m · CAEN 5630
  4. AKCA - CONT EXPERT SRL · 90 m · CAEN 7499 · +3 firme la aceeași adresă
  5. ARTDENT SRL · 92 m · CAEN 8623 · +8 firme la aceeași adresă
  6. SPLENDID SRL · 98 m · CAEN 9621 · +1 firme la aceeași adresă
  7. OCTAVYS WHITE SRL · 108 m · CAEN 4771
  8. STAR BETON TOP SRL · 123 m · CAEN 2363 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025233 mii lei▲ 143,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
58 mii117 mii175 mii233 mii2023 · cifră de afaceri: 118.401 lei2023 · profit net: 92.043 lei20232024 · cifră de afaceri: 95.909 lei2024 · profit net: 53.169 lei20242025 · cifră de afaceri: 233.495 lei233 mii2025 · profit net: 175.667 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
5.142 lei▲ 429,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4791 · 10.820 firme · mai sus decât 66% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Tulcea · mai sus decât 50% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
75,2% marjă · mai sus decât 97% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
75,2%
Creștere CA an/an
+143,5%
CA / salariat
233.495 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+95,4%/an
Grad de îndatorare
1%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025233.495+143%175.667+230%75,2%5.142444.074438.9321
202495.909−19,0%53.169−42,2%55,4%972264.237263.2651
2023118.40192.04377,7%1.106211.202210.096—
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

3

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALIMAD DELTA TOUR SRL37960356în funcțiune
CORONA CONTRACTOR SRL31301992în funcțiune
FURNITURECLASS S.R.L.40665925în funcțiune
VAV EXPERT S.R.L.48310901în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 5 active, cifră de afaceri cumulată 6,54 mil lei, 5 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANUFAKTURA STUDIO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →