identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

CONCERT TOUR EVENTS SRL

CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
CUI 36000745J2016006003406Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
299mii lei
▲ 6,4% vs. 2023
Profit net · 2024
109mii lei
▲ 21,0% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Contracte publice
21
SEAP · activ 2026
În anul 2024, CONCERT TOUR EVENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 298.550 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,4%. Rezultatul net a fost un profit de 108.785 lei. Datoriile totale au scăzut cu 43,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36000745
Nr. Reg. Comerțului
J2016006003406 · EUID ROONRC.J2016006003406
Cod CAEN
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-22 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL PLEVNEI, NR.141, PARTER, BL.1, SC.A, AP.3
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
298.550 lei
▲ 6,4%
Profit net
108.785 lei
▲ 21,0%
Datorii
25.226 lei
▼ 43,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 285.045 lei2023: 280.500 lei2024: 298.550 lei299 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 66.074 lei2023: 89.932 lei2024: 108.785 lei109 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
36,4%
Creștere CA an/an
+6,4%
CA / salariat
298.550 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54,7%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+4,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202464.937 $23.662 $5.487 $48.755 $43.268 $1
202361.301 $19.654 $9.777 $29.477 $19.700 $1
202260.747 $14.081 $58.918 $73.348 $14.430 $2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2016–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Contracte publice (SEAP)

21

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
21
Valoare totală
828.100 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CARAVANA LUI AXINTE SRL30202788în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de interpretare artistică (spectacole) · Municipiul București

ES
EMILY SMARTY CO S.R.L.
CUI 55431191 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SI
STRIPPED INC S.R.L.
CUI 55405443 · Sector 6 Mun. Bucureşti
ED
ELENA DANCE S.R.L.
CUI 55377076 · Sector 6 Mun. Bucureşti
VC
VELVET CROWN S.R.L.
CUI 55115377 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MD
MONICA DANCE S.R.L.
CUI 54989859 · Sector 6 Mun. Bucureşti
ES
EXCLUSIV SPORT S.R.L.
CUI 54949617 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONCERT TOUR EVENTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →