identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

MESTERING S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 36006900J2017006155236Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
453mii lei
▼ 63,6% vs. 2023
Profit net · 2024
−875mii lei
▼ 300,4% vs. 2023
Salariați
13
▲ 116,7% vs. 2023
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2024, MESTERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 452.941 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 63,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 874.675 lei. Datoriile totale au crescut cu 305,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.532.215 lei) depășesc activele totale (1.481.288 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-50.927 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-874.675 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36006900
Nr. Reg. Comerțului
J2017006155236 · EUID ROONRC.J2017006155236
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-25 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LĂMÂIULUI, NR.4
Cod poștal
14584

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2024)
452.941 lei
▼ 63,6%
Profit net
-874.675 lei
▼ 300,4%
Datorii
1.532.215 lei
▲ 305,6%
Salariați
13
▲ +7
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 982.364 lei2023: 1.244.161 lei2024: 452.941 lei453 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 223.691 lei2023: 436.371 lei2024: -874.675 lei−875 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 102023: 62024: 131320222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-193,1%
Creștere CA an/an
-63,6%
CA / salariat
34.842 lei
Datorii / active
103%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+43,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202498.519 $-190.250 $333.271 $322.194 $-11.077 $13
2023271.900 $95.365 $82.566 $262.589 $180.023 $6
2022209.357 $47.672 $95.592 $163.696 $68.105 $10
🔒 Încă 6 ani de istoric (2016–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CIBAN ONLINE COMERT S.R.L.49053105în funcțiune
RURAL CONSULTING SRL21296414în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

AT
AVR TOP GROUP S.R.L.
CUI 55534472 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TH
TOP HADES CONS S.R.L.
CUI 55534383 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HI
HADES IMOB CONS S.R.L.
CUI 55534146 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AP
AGABARIT PROJECT CONTRUCT S.R.L.
CUI 55525164 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AC
AMIRIAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55523406 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EC
ELYSIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55518388 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

17

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 17 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MESTERING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →