identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

BETTER BRANDS UNITED S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 36146865J2016000590108Plătitor TVA din 2017TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,29mil lei
▲ 16,0% vs. 2024
Profit net · 2025
421mii lei
▲ 45,6% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
29
SEAP · activ 2026
În anul 2025, BETTER BRANDS UNITED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.287.208 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,0%. Rezultatul net a fost un profit de 420.679 lei. Datoriile totale au crescut cu 471,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36146865
Nr. Reg. Comerțului
J2016000590108 · EUID ROONRC.J2016000590108
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-05-31 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.287.208 lei
▲ 16,0%
Profit net
420.679 lei
▲ 45,6%
Datorii
385.973 lei
▲ 471,9%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 844.652 lei2024: 1.109.276 lei2025: 1.287.208 lei1,29 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 128.316 lei2024: 289.009 lei2025: 420.679 lei421 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
32,7%
Creștere CA an/an
+16,0%
CA / salariat
643.604 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+34,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025288.321 $94.228 $86.454 $180.930 $94.863 $2
2024241.278 $62.862 $14.680 $77.403 $62.914 $2
2023184.591 $28.042 $25.971 $56.323 $30.473 $2
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

29

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
16
Valoare totală
934.646 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
13
Valoare totală
1.755.072 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ELCOR CONSULTANT SRL15481530radiată
PRINT EVENT PRODUCTION SRL35302249radiată
TOKIO PRODUCTION SRL32852124radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Buzău

BA
BCG ADVERTISING STUDIO S.R.L.
CUI 40354171 · Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii
AB
ALPIN BEST 85 SRL
CUI 23585443 · Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii
RM
RARESCO MEDIA S.R.L.
CUI 55025924 · Sat Cărpiniştea Com. Beceni
DA
DIMA AUTO GROUP LIDER PRO S.R.L.
CUI 54553964 · Sat Stâlpu Com. Stâlpu
ES
EASY STEEL DECOR S.R.L.
CUI 54531508 · Mun. Buzău
DP
DRONESTUDIO PRO S.R.L.
CUI 54457703 · Orş. Nehoiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BETTER BRANDS UNITED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →