identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

COFRAJE ROMANIA S.R.L.

CAEN 4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CUI 36155545J2021007227232Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,70mil lei
▲ 20,1% vs. 2024
Profit net · 2025
250mii lei
▲ 2.876,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, COFRAJE ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.699.112 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 20,1%. Rezultatul net a fost un profit de 249.757 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Adresă cu multe firme — 18 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36155545
Nr. Reg. Comerțului
J2021007227232 · EUID ROONRC.J2021007227232
Cod CAEN
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-06-02 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Glina Com. Glina
Adresă
JUD. ILFOV, SAT GLINA COM. GLINA, STR. ÎNVINGĂTORILOR, NR.14B · 18 firme aici
Cod poștal
77105
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.699.112 lei
▲ 20,1%
Profit net
249.757 lei
▲ 2.876,1%
Datorii
3.568.641 lei
▼ 6,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.697.286 lei2024: 4.743.719 lei2025: 5.699.112 lei5,70 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 45.730 lei2024: 8.392 lei2025: 249.757 lei250 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,4%
Creștere CA an/an
+20,1%
CA / salariat
5.699.112 lei
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+52,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.699.112 lei249.757 lei3.568.641 lei4.830.807 lei477.555 lei1
20244.743.719 lei8.392 lei3.799.655 lei4.025.961 lei231.248 lei1
20231.697.286 lei45.730 lei3.243.577 lei3.465.108 lei226.473 lei3
🔒 Încă 6 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

17

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

YC
YK CONSTRUCT BUSINESS S.R.L.
CUI 53771294 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
AT
AUTO TRUCK BEST S.R.L.
CUI 47929471 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
PC
PETAND CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47261746 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
AP
AMO PBD CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46688855 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MT
MS TERMO PCV S.R.L.
CUI 45638263 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
BA
BEST ART SECOND S.R.L.
CUI 45636815 · Comerț cu ridicata nespecializat

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COFRAJE TEGO IMPORT EXPORT SRL38340832radiată
MD CONS MARKET S.R.L.42457890în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · Ilfov

CB
CONRISE BUSINESS S.R.L.
CUI 48599215 · Sat Glina Com. Glina
CM
COSTA MIT SRL
CUI 10767761 · Sat Glina Com. Glina
TS
TOWNEX S.R.L.
CUI 55194451 · Com. Dobroeşti
DS
DOMANO SOLUTION S.R.L.
CUI 54814989 · Sat Dudu Com. Chiajna
PS
POLISTIROCK S.R.L.
CUI 54639012 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
RP
RKM PRODESIGN S.R.L.
CUI 54295032 · Orş. Otopeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COFRAJE ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →