identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

ROLCAM BRUT SRL

CAEN 1072 — Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
CUI 36158169J19/313/2016Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
2,19mil lei
▲ 22,0% vs. 2022
Profit net · 2023
13mii lei
▲ 106,4% vs. 2022
Salariați
20
▼ 13,0% vs. 2022
Contracte publice
7
SEAP · activ 2023
În anul 2023, ROLCAM BRUT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.187.198 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 22,0%. Rezultatul net a fost un profit de 13.244 lei. Datoriile totale au crescut cu 60,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 20.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (1.086.685 lei) depășesc activele totale (810.360 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-276.325 lei) în bilanțul depus pe 2023.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36158169
Nr. Reg. Comerțului
J19/313/2016 · EUID ROONRC.J19/313/2016
Cod CAEN
1072 — Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-06-02 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Mun. Odorheiu Secuiesc
Adresă
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. BETHLEN GÁBOR, NR.110 · 3 firme aici
Cod poștal
535600

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2023)
2.187.198 lei
▲ 22,0%
Profit net
13.244 lei
▲ 106,4%
Datorii
1.086.685 lei
▲ 60,8%
Salariați
20
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 1.544.837 lei2022: 1.792.686 lei2023: 2.187.198 lei2,19 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: -18.171 lei2022: -208.193 lei2023: 13.244 lei13 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 222022: 232023: 202020212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
0,6%
Creștere CA an/an
+22,0%
CA / salariat
109.360 lei
Datorii / active
134%
Creștere medie anuală (2016–2023)
+33,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20232.187.198 lei13.244 lei1.086.685 lei810.360 lei-276.325 lei20
20221.792.686 lei-208.193 lei675.949 lei386.380 lei-289.569 lei23
20211.544.837 lei-18.171 lei480.589 lei399.213 lei-81.376 lei22
🔒 Încă 5 ani de istoric (2016–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

7

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
7
Valoare totală
13.330 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RF
ROLCAM FOOD S.R.L.
CUI 49736477 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
AN
AQUA NOVA HARGITA SRL
CUI 18246807 · Captarea, tratarea și distribuția apei

Firme similare

Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · Harghita

GL
GREENBITES LAB S.R.L.
CUI 55409771 · Mun. Miercurea Ciuc
GM
GINGERBREAD MANUFACTORY S.R.L.
CUI 54772573 · Sat Lunca de Jos Com. Lunca de Jos
CS
COFFECRISS S.R.L.
CUI 45340819 · Orş. Bălan
EG
ENZO GREEN LIFE S.R.L.
CUI 43493662 · Mun. Miercurea Ciuc
PA
PALKREATIVCAKE SRL
CUI 37523408 · Sat Sântimbru Com. Sântimbru
DR
DOLCE RADPAN SRL
CUI 36975987 · Mun. Miercurea Ciuc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROLCAM BRUT  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →