identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

CENTRUL MEDICAL AVANTA S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 36317469J2016009598408Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
10,41mil lei
▲ 2,9% vs. 2024
Profit net · 2025
311mii lei
▼ 54,9% vs. 2024
Salariați
27
▲ 3,8% vs. 2024
Contracte publice
6
SEAP · activ 2022
În anul 2025, CENTRUL MEDICAL AVANTA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.406.961 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,9%. Rezultatul net a fost un profit de 311.058 lei. Datoriile totale au scăzut cu 24,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 27.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36317469
Nr. Reg. Comerțului
J2016009598408 · EUID ROONRC.J2016009598408
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-07-14 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD UNIRII, NR.45, PARTER - TRONSON 3+4, BL.E3
Cod poștal
30824
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
10.406.961 lei
▲ 2,9%
Profit net
311.058 lei
▼ 54,9%
Datorii
2.666.921 lei
▼ 24,3%
Salariați
27
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.924.368 lei2024: 10.115.249 lei2025: 10.406.961 lei10,41 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 826.442 lei2024: 689.634 lei2025: 311.058 lei311 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 232024: 262025: 272720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,0%
Creștere CA an/an
+2,9%
CA / salariat
385.443 lei
Datorii / active
90%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+108,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.406.961 lei311.058 lei2.666.921 lei2.969.584 lei319.100 lei27
202410.115.249 lei689.634 lei3.525.341 lei4.191.568 lei694.434 lei26
20238.924.368 lei826.442 lei3.550.759 lei3.574.568 lei60.019 lei23
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

6

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
6
Valoare totală
256.525 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
GRANDIS IMPACT S.R.L.24889556în funcțiune
SANHOPE SRL37435632în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

VT
VVV TORACIC S.R.L.
CUI 55493860 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TL
TAO LIFE TERAPIE S.R.L.
CUI 55253825 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MC
MEDKONSULT CARE S.R.L.
CUI 54942783 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DR. CARLAN ADRIANA PEDIATRIE S.R.L.
CUI 54827326 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DSMED CARE S.R.L.
CUI 54727483 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AM
ARS MEDICA SURGERY S.R.L.
CUI 54695993 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CENTRUL MEDICAL AVANTA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →