identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

CMA FASHION TRENDS SRL

CAEN 1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
CUI 36356565J2016003049234Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
254mii lei
▲ 70,9% vs. 2024
Profit net · 2025
2.419lei
▼ 85,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, CMA FASHION TRENDS SRL a raportat o cifră de afaceri de 254.001 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 70,9%. Rezultatul net a fost un profit de 2.419 lei. Datoriile totale au scăzut cu 60,4% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36356565
Nr. Reg. Comerțului
J2016003049234 · EUID ROONRC.J2016003049234
Cod CAEN
1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-07-26 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
254.001 lei
▲ 70,9%
Profit net
2.419 lei
▼ 85,5%
Datorii
40.418 lei
▼ 60,4%
Salariați
Evoluția profitului net
2023: 0 lei2024: 16.644 lei2025: 2.419 lei2.41920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
+70,9%
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+89,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025254.001 lei2.419 lei40.418 lei74.923 lei34.505 lei
2024148.597 lei16.644 lei102.060 lei134.146 lei32.086 lei
20230 lei23.103 lei38.545 lei15.442 lei
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · Ilfov

EL
ELVARA LONDON S.R.L.
CUI 54679181 · Sat Clinceni Com. Clinceni
FG
FASHION GIANDEM S.R.L.
CUI 39561637 · Sat Clinceni Com. Clinceni
LE
L EKATERIN S.R.L.
CUI 55224706 · Orş. Chitila
IC
IMAGINEA COPILĂRIEI S.R.L.
CUI 55062108 · Sat Dascălu Com. Dascălu
AC
ARLIN CONCEPT S.R.L.
CUI 53882462 · Sat Dimieni Com. Tunari
MF
MARKETING FASHION DESIGN S.R.L.
CUI 53461196 · Sat Dudu Com. Chiajna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CMA FASHION TRENDS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →