identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

NICORICI BEST CONT SRL

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 36468399J2016000480117Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
206mii lei
▲ 37,9% vs. 2024
Profit net · 2025
68mii lei
▲ 23,3% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, NICORICI BEST CONT SRL a raportat o cifră de afaceri de 205.630 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,9%. Rezultatul net a fost un profit de 68.098 lei. Datoriile totale au scăzut cu 69,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36468399
Nr. Reg. Comerțului
J2016000480117 · EUID ROONRC.J2016000480117
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-08-29 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Mun. Reşiţa
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. PICTOR ION ANDREESCU, NR.13 · 3 firme aici
Cod poștal
320079

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
205.630 lei
▲ 37,9%
Profit net
68.098 lei
▲ 23,3%
Datorii
16.757 lei
▼ 69,2%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 142.880 lei2024: 149.120 lei2025: 205.630 lei206 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 56.398 lei2024: 55.208 lei2025: 68.098 lei68 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
33,1%
Creștere CA an/an
+37,9%
CA / salariat
102.815 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
51,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+38,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202540.775 €13.503 €3.323 €29.321 €25.998 €2
202429.976 €11.098 €10.944 €23.611 €12.668 €1
202328.886 €11.402 €14.053 €26.018 €11.964 €1
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TA
TE AMO BOBOLITAS S.R.L.
CUI 46719528 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
TC
TEUTONIC CREATIONS S.R.L.
CUI 38347717 · Alte activități de tipărire n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Caraș-Severin

MS
MD SMART CONTA S.R.L.
CUI 49730814 · Mun. Reşiţa
CS
CONTA SMART S.R.L.
CUI 49400573 · Mun. Reşiţa
EM
ECOFINCONT MIHA S.R.L.
CUI 49376998 · Mun. Reşiţa
BS
BAM SERVICII FINANCIARE S.R.L.
CUI 49298024 · Mun. Reşiţa
CD
CABINET DE CONTABILITATE LUCIAN GAVRILESCU S.R.L.
CUI 45073789 · Mun. Reşiţa
IM
INVESTACT MANAGEMENT RDT S.R.L.
CUI 43618111 · Mun. Reşiţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NICORICI BEST CONT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →