identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

SQR PRODUCTION SRL

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 36570576J40/12705/2016Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
494mii lei
▼ 58,4% vs. 2024
Profit net · 2025
304mii lei
▼ 59,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
8
SEAP · activ 2026
În anul 2025, SQR PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 494.150 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 58,4%. Rezultatul net a fost un profit de 304.390 lei. Datoriile totale au scăzut cu 79,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36570576
Nr. Reg. Comerțului
J40/12705/2016 · EUID ROONRC.J40/12705/2016
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-09-27 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. IANCULUI, NR.4, BL.113A, SC.A, ET.3, AP.9
Cod poștal
21723
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
494.150 lei
▼ 58,4%
Profit net
304.390 lei
▼ 59,0%
Datorii
32.774 lei
▼ 79,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 315.698 lei2024: 1.186.724 lei2025: 494.150 lei494 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 145.059 lei2024: 742.232 lei2025: 304.390 lei304 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
61,6%
Creștere CA an/an
-58,4%
CA / salariat
494.150 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+28,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202597.985 €60.358 €6.499 €66.904 €60.405 €1
2024238.557 €149.204 €32.634 €181.887 €149.253 €1
202363.824 €29.326 €4.098 €43.865 €39.767 €1
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

8

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
613.110 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COMM4YOU S.R.L.50502623radiată
MEDIA4YOU S.R.L.54390271în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Municipiul București

ML
MZ LAUGH S.R.L.
CUI 55259020 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VIVIDPULSEPRODUCTION S.R.L.
CUI 54682144 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BS
BAZART S.R.L.
CUI 54542728 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IP
IRIS PRODUCTION S.R.L.
CUI 54343237 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LP
LUKVISION PRODUCTION S.R.L.
CUI 54337057 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EC
EMARAU COACHING GROUP S.R.L.
CUI 54317394 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SQR PRODUCTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →