identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

LUO YUANG IMPEX S.R.L.

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 36608662J06/66/2020Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,79mil lei
▼ 10,6% vs. 2024
Profit net · 2025
67mii lei
▼ 75,4% vs. 2024
Salariați
9
▲ 12,5% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2016
În anul 2025, LUO YUANG IMPEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.791.086 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,6%. Rezultatul net a fost un profit de 66.856 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36608662
Nr. Reg. Comerțului
J06/66/2020 · EUID ROONRC.J06/66/2020
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-10-06 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.791.086 lei
▼ 10,6%
Profit net
66.856 lei
▼ 75,4%
Datorii
2.671.697 lei
▲ 25,5%
Salariați
9
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.706.621 lei2024: 2.002.757 lei2025: 1.791.086 lei1,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 286.082 lei2024: 271.715 lei2025: 66.856 lei67 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 82025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,7%
Creștere CA an/an
-10,6%
CA / salariat
199.010 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,2%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+85,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.791.086 lei66.856 lei2.671.697 lei3.746.313 lei1.074.616 lei9
20242.002.757 lei271.715 lei2.129.588 lei3.137.347 lei1.007.759 lei8
20231.706.621 lei286.082 lei1.877.999 lei2.614.043 lei736.044 lei7
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
HE SHENG TRADING S.R.L.39374574în funcțiune
JUN HONG 2000 IMPEX SRL12900197activitate suspendată
YEHME IMPORT - EXPORT SRL11691637în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Bistrița-Năsăud

PN
PETRICĂ NOZ SRL
CUI 34907145 · Sat Prundu Bârgăului Com. Prundu Bârgăului
PI
PERSEIDA IMPEX COM SRL
CUI 15306815 · Sat Prundu Bârgăului Com. Prundu Bârgăului
IS
IULIALEX S.R.L.
CUI 50819983 · Sat Petriş Com. Cetate
SM
SIMCLAU MARKET S.R.L.
CUI 50819975 · Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate
XX
XIN XIN IMPEX S.R.L.
CUI 50664897 · Sat Telciu Com. Telciu
CF
CÎRDAN FASHION S.R.L.
CUI 50425180 · Sat Rodna Com. Rodna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUO YUANG IMPEX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →