identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ANNESTEL S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 36681299J21/453/2016Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162019 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2019
916mii lei
▼ 11,2% vs. 2018
Profit net · 2019
364mii lei
▲ 26,8% vs. 2018
Salariați
3
— constant
Vechime
9ani
din 2016
În anul 2019, ANNESTEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 915.956 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,2%. Rezultatul net a fost un profit de 364.442 lei. Datoriile totale au scăzut cu 87,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36681299
Nr. Reg. Comerțului
J21/453/2016 · EUID ROONRC.J21/453/2016
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-10-27 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2019)
915.956 lei
▼ 11,2%
Profit net
364.442 lei
▲ 26,8%
Datorii
6.383 lei
▼ 87,8%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2017: 574.164 lei2018: 1.031.364 lei2019: 915.956 lei916 mii20172019
Evoluția profitului net
2017: 299.449 lei2018: 287.487 lei2019: 364.442 lei364 mii20172019
Evoluția numărului de salariați
2017: 12018: 32019: 3320172019

Indicatori derivați (2019)

Marjă netă
39,8%
Creștere CA an/an
-11,2%
CA / salariat
305.319 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2016–2019)
+116,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2019915.956 lei364.442 lei6.383 lei371.583 lei365.200 lei3
20181.031.364 lei287.487 lei52.262 lei340.020 lei287.758 lei3
2017574.164 lei299.449 lei18.640 lei321.411 lei302.771 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2016–2016) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2019). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Ialomița

PT
PRUNARU TRANS S.R.L.
CUI 52958830 · Sat Ion Roată Com. Ion Roată
IM
IRIS MAR TRANSPORT S.R.L.
CUI 51128307 · Sat Ion Roată Com. Ion Roată
MT
MSDAG TRANS S.R.L.
CUI 47918855 · Sat Ion Roată Com. Ion Roată
BT
BLN TRANSPORT S.R.L.
CUI 43509998 · Sat Ion Roată Com. Ion Roată
VC
VAIBĂR CAM S.R.L.
CUI 41799577 · Sat Ion Roată Com. Ion Roată
GT
GABRIEL TRUK S.R.L.
CUI 39516385 · Sat Ion Roată Com. Ion Roată

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANNESTEL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →