identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ASANACHE HIGH BUILDING SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 36693838J2016001927293Plătitor TVA din 2017TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,39mil lei
▼ 1,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1,41mil lei
▼ 2,3% vs. 2024
Salariați
5
▼ 37,5% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2016
În anul 2025, ASANACHE HIGH BUILDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.390.522 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.406.482 lei. Datoriile totale au crescut cu 42,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36693838
Nr. Reg. Comerțului
J2016001927293 · EUID ROONRC.J2016001927293
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-11-01 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.390.522 lei
▼ 1,1%
Profit net
1.406.482 lei
▼ 2,3%
Datorii
737.006 lei
▲ 42,9%
Salariați
5
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.418.871 lei2024: 2.417.490 lei2025: 2.390.522 lei2,39 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 620.220 lei2024: 1.440.191 lei2025: 1.406.482 lei1,41 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 82025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
58,8%
Creștere CA an/an
-1,1%
CA / salariat
478.104 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
556,4%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+15,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.390.522 lei1.406.482 lei737.006 lei986.877 lei252.801 lei5
20242.417.490 lei1.440.191 lei515.793 lei1.862.081 lei1.346.288 lei8
20231.418.871 lei620.220 lei65.572 lei1.100.474 lei1.034.902 lei5
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PM
PROBUILD MAT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54607614 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Prahova

GC
GEOADAM CONS S.R.L.
CUI 55403388 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
CF
COSTOIU FINISAJE S.R.L.
CUI 55168240 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
AE
AYL EXPERT POWER ELECTRIC S.R.L.
CUI 55138923 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
DB
DUAL BEB CONCEPT S.R.L.
CUI 54684714 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
PM
PROBUILD MAT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54607614 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
GC
GMNPROFESSIONAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54372119 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ASANACHE HIGH BUILDING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →