identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

DUO MONTAJ SERVICES SRL

CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CUI 36703974J29/1947/2016Neplătitor TVAInactiv fiscalRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
86mii lei
▼ 94,5% vs. 2021
Profit net · 2022
−614mii lei
▼ 319,2% vs. 2021
Salariați
Contracte publice
3
SEAP · activ 2021
În anul 2022, DUO MONTAJ SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 86.413 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 94,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 614.070 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,7% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (650.074 lei) depășesc activele totale (94.268 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-613.830 lei) în bilanțul depus pe 2022.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-614.070 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36703974
Nr. Reg. Comerțului
J29/1947/2016 · EUID ROONRC.J29/1947/2016
Cod CAEN
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-11-03 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2022)
86.413 lei
▼ 94,5%
Profit net
-614.070 lei
▼ 319,2%
Datorii
650.074 lei
▼ 16,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 1.897.836 lei2021: 1.567.423 lei2022: 86.413 lei86 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 1.504.684 lei2021: 280.178 lei2022: -614.070 lei−614 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
-710,6%
Creștere CA an/an
-94,5%
Datorii / active
690%
Creștere medie anuală (2016–2022)
+23,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202286.413 lei-614.070 lei650.074 lei94.268 lei-613.830 lei
20211.567.423 lei280.178 lei780.733 lei1.119.175 lei280.418 lei9
20201.897.836 lei1.504.684 lei263.706 lei2.115.223 lei1.915.342 lei6
🔒 Încă 4 ani de istoric (2016–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
282.231 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
74.250 lei
Ultimul an
2021
Valoarea totală a contractelor publice câștigate (istoric, 282.231 lei) este de 3,3× mai mare decât cifra de afaceri declarată pe anul 2022 (86.413 lei). Notă: contractele sunt cumulate pe mai mulți ani.

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme similare

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · Prahova

MO
MOLDOCOR OIL GAZ S.R.L.
CUI 55496328 · Mun. Ploieşti
SS
STAYPRO SCAFFOLDING S.R.L.
CUI 55458901 · Mun. Ploieşti
UH
UROC HIDROSERV S.R.L.
CUI 55395757 · Mun. Ploieşti
IP
INTERFAB PREST S.R.L.
CUI 55198003 · Sat Bucov Com. Bucov
CS
CAT SCAFFOLDING CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54798824 · Mun. Ploieşti
CT
CONFECŢII TEHNOMETAL S.R.L.
CUI 54749678 · Sat Nedelea Com. Ariceştii Rahtivani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DUO MONTAJ SERVICES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →