identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

NOTISTA S.R.L.

CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
CUI 36753905J23/7952/2021Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
551mii lei
▲ 8,6% vs. 2024
Profit net · 2025
159mii lei
▲ 72,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2023
În anul 2025, NOTISTA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 551.216 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,6%. Rezultatul net a fost un profit de 159.072 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36753905
Nr. Reg. Comerțului
J23/7952/2021 · EUID ROONRC.J23/7952/2021
Cod CAEN
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-11-17 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Clinceni Com. Clinceni
Adresă
JUD. ILFOV, SAT CLINCENI COM. CLINCENI, STR. CIOCÂRLIEI, NR.63H, PARTER, AP.2
Cod poștal
77060
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
551.216 lei
▲ 8,6%
Profit net
159.072 lei
▲ 72,8%
Datorii
126.229 lei
▲ 17,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.268.265 lei2024: 507.527 lei2025: 551.216 lei551 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 266.319 lei2024: 92.035 lei2025: 159.072 lei159 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
28,9%
Creștere CA an/an
+8,6%
CA / salariat
551.216 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+43,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025551.216 lei159.072 lei126.229 lei285.541 lei159.312 lei1
2024507.527 lei92.035 lei107.262 lei244.454 lei112.275 lei1
20231.268.265 lei266.319 lei40.883 lei309.814 lei266.559 lei1
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
3.000 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
9.089 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
HERTZER S.R.L.52296139în funcțiune
MEDII ÎNALTE S.R.L.51499186în dizolvare

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de interpretare artistică (spectacole) · Ilfov

CN
COMORILE NEAMULUI EVENTS S.R.L.
CUI 53941860 · Sat Clinceni Com. Clinceni
CE
CASUAL ENTERTAINMENT SRL
CUI 38264158 · Sat Clinceni Com. Clinceni
EM
ENACHE MUSIC S.R.L.
CUI 55508970 · Sat Bălăceanca Com. Cernica
AM
ANGELINA MUSIC S.R.L.
CUI 55441063 · Orş. Popeşti-Leordeni
SL
SOUND LAB 333 S.R.L.
CUI 55411623 · Sat Tunari Com. Tunari
AE
ALIFANTIS ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI 55085551 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NOTISTA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →