identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

MANDAS INSTAL SRL

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 36862651J2016016744409Plătitor TVA din 2017TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,51mil lei
▲ 83,6% vs. 2024
Profit net · 2025
850mii lei
▲ 342,9% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, MANDAS INSTAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.508.224 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 83,6%. Rezultatul net a fost un profit de 850.468 lei. Datoriile totale au crescut cu 10,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36862651
Nr. Reg. Comerțului
J2016016744409 · EUID ROONRC.J2016016744409
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-12-22 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR BRĂILIŢA, NR.20, ET.2, AP.4
Cod poștal
3
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.508.224 lei
▲ 83,6%
Profit net
850.468 lei
▲ 342,9%
Datorii
986.062 lei
▲ 10,1%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 351.829 lei2024: 821.269 lei2025: 1.508.224 lei1,51 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 141.467 lei2024: 192.008 lei2025: 850.468 lei850 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
56,4%
Creștere CA an/an
+83,6%
CA / salariat
1.508.224 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
173,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+110,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.508.224 lei850.468 lei986.062 lei1.433.282 lei489.444 lei1
2024821.269 lei192.008 lei895.553 lei526.429 lei-361.024 lei2
2023351.829 lei141.467 lei970.106 lei417.074 lei-553.032 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
372.787 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
DAS GREEN ENERGY S.R.L.47633637în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Municipiul București

BC
B-CELL ENGINEERING S.R.L.
CUI 55495683 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VS
VITERGY S.R.L.
CUI 55471056 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AS
AMAKAN SOLUTION S.R.L.
CUI 55445391 · Sector 3 Mun. Bucureşti
ME
MPA ELECTRICAL PANELS S.R.L.
CUI 55206653 · Sector 3 Mun. Bucureşti
WT
WANPRO TECHNOLOGY S.R.L.
CUI 55094185 · Sector 3 Mun. Bucureşti
GD
GBM DEVELOPEMENT SYSTEMS S.R.L.
CUI 55026393 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANDAS INSTAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →