identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

DIMOV VISUAL PRODUCTION S.R.L.

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 36907133J2017000053125Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
495mii lei
▲ 158,2% vs. 2024
Profit net · 2025
242mii lei
▲ 1.189,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, DIMOV VISUAL PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 495.013 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 158,2%. Rezultatul net a fost un profit de 242.197 lei. Datoriile totale au scăzut cu 85,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36907133
Nr. Reg. Comerțului
J2017000053125 · EUID ROONRC.J2017000053125
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-11 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. REGELE FERDINAND, NR.16, AP.27 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
495.013 lei
▲ 158,2%
Profit net
242.197 lei
▲ 1.189,0%
Datorii
7.845 lei
▼ 85,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 228.302 lei2024: 191.702 lei2025: 495.013 lei495 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -9.335 lei2024: 18.789 lei2025: 242.197 lei242 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
48,9%
Creștere CA an/an
+158,2%
CA / salariat
495.013 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+27,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202598.156 €48.025 €1.556 €49.629 €48.073 €1
202438.536 €3.777 €11.002 €18.393 €7.407 €1
202346.155 €-1.887 €8.560 €20.122 €11.562 €1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DS
DSL SUPPORTWORKS S.R.L.
CUI 43719680 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GATHERING S.R.L.54967460în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Cluj

VS
VISUALCRAFT STUDIO S.R.L.
CUI 54793827 · Mun. Cluj-Napoca
DS
DOFY STUDIO S.R.L.
CUI 54221400 · Mun. Cluj-Napoca
LF
LYRA FRAME STUDIO S.R.L.
CUI 54061457 · Mun. Cluj-Napoca
CC
CISA CLEANING S.R.L.
CUI 53927181 · Mun. Cluj-Napoca
VC
VVS CINEMATIC S.R.L.
CUI 53475388 · Mun. Cluj-Napoca
SF
STUDIO FABRICA DE LIDERI S.R.L.
CUI 53377533 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DIMOV VISUAL PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →