identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

RAVERA RACE MOTORSPORT SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 36914998J2017000077356Plătitor TVA din 2020TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
492mii lei
▼ 31,5% vs. 2024
Profit net · 2025
293mii lei
▼ 45,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, RAVERA RACE MOTORSPORT SRL a raportat o cifră de afaceri de 492.207 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 31,5%. Rezultatul net a fost un profit de 292.906 lei. Datoriile totale au crescut cu 41,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de atenție
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 379 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36914998
Nr. Reg. Comerțului
J2017000077356 · EUID ROONRC.J2017000077356
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-13 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.3, AP.3 · 379 firme aici
Cod poștal
300078
Contact declarat
24 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
492.207 lei
▼ 31,5%
Profit net
292.906 lei
▼ 45,0%
Datorii
200.310 lei
▲ 41,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 667.812 lei2024: 718.685 lei2025: 492.207 lei492 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 471.778 lei2024: 532.726 lei2025: 292.906 lei293 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
59,5%
Creștere CA an/an
-31,5%
CA / salariat
492.207 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+2,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025110.249 $65.608 $44.867 $110.529 $65.662 $1
2024156.321 $115.873 $30.820 $146.745 $115.925 $1
2023145.944 $103.103 $-77.966 $25.190 $103.155 $1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Timiș

MP
MC PROJEKT AND BUILD S.R.L.
CUI 55497633 · Mun. Timişoara
RG
RS GREEN POWER S.R.L.
CUI 55458197 · Mun. Timişoara
PC
PLUGGE CONSULTING S.R.L.
CUI 55248667 · Mun. Timişoara
AS
ANISEPTIM S.R.L.
CUI 55049346 · Mun. Timişoara
VS
VELLURE S.R.L.
CUI 55049281 · Mun. Timişoara
MC
MARA CONCEPT&BUILD S.R.L.
CUI 55024945 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

17

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 17 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAVERA RACE MOTORSPORT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →