identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

NFS VEST SPORTS SRL-D

CAEN 8130 — Activități de întreținere peisagistică
CUI 36929948J35/125/2017Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
425mii lei
▲ 66,3% vs. 2024
Profit net · 2025
201mii lei
▲ 134,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
6
SEAP · activ 2026
În anul 2025, NFS VEST SPORTS SRL-D a raportat o cifră de afaceri de 425.379 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 66,3%. Rezultatul net a fost un profit de 200.798 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36929948
Nr. Reg. Comerțului
J35/125/2017 · EUID ROONRC.J35/125/2017
Cod CAEN
8130 — Activități de întreținere peisagistică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-18 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Ortişoara Com. Ortişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT ORTIŞOARA COM. ORTIŞOARA, NR.3, CAM. 2
Cod poștal
307305

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-26 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
425.379 lei
▲ 66,3%
Profit net
200.798 lei
▲ 134,3%
Datorii
196.270 lei
▲ 11,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 209.644 lei2024: 255.831 lei2025: 425.379 lei425 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 29.379 lei2024: 85.695 lei2025: 200.798 lei201 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
47,2%
Creștere CA an/an
+66,3%
CA / salariat
425.379 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,6%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+115,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025425.379 lei200.798 lei196.270 lei460.878 lei234.608 lei1
2024255.831 lei85.695 lei175.528 lei299.339 lei123.811 lei1
2023209.644 lei29.379 lei165.484 lei203.600 lei38.116 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-26.

Contracte publice (SEAP)

6

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
34.500 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
128.300 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de întreținere peisagistică · Timiș

DG
DAVTIM GREEN CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 54507984 · Sat Ortişoara Com. Ortişoara
GV
GREEN VISTA P.A.C. S.R.L.
CUI 51275383 · Sat Ortişoara Com. Ortişoara
BV
BANATUL VERDE TDA S.R.L.
CUI 42303620 · Sat Ortişoara Com. Ortişoara
EG
ECO GUARD FACILITIES S.R.L.
CUI 55224528 · Sat Şag Com. Şag
BU
BMS UNITED S.R.L.
CUI 55124987 · Sat Giroc Com. Giroc
GT
GARDEN TIMIS S.R.L.
CUI 54623180 · Sat Chişoda Com. Giroc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NFS VEST SPORTS SRL-D — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →