identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

RODICA ŞI TRAIAN S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 36932951J2017000076333Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
375mii lei
▲ 25,2% vs. 2024
Profit net · 2025
30mii lei
▲ 321,4% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, RODICA ŞI TRAIAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 374.760 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,2%. Rezultatul net a fost un profit de 30.057 lei. Datoriile totale au scăzut cu 60,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36932951
Nr. Reg. Comerțului
J2017000076333 · EUID ROONRC.J2017000076333
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-19 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
374.760 lei
▲ 25,2%
Profit net
30.057 lei
▲ 321,4%
Datorii
14.163 lei
▼ 60,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 277.486 lei2024: 299.426 lei2025: 374.760 lei375 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.781 lei2024: -13.575 lei2025: 30.057 lei30 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,0%
Creștere CA an/an
+25,2%
CA / salariat
187.380 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+9,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025374.760 lei30.057 lei14.163 lei111.076 lei96.913 lei2
2024299.426 lei-13.575 lei35.847 lei102.703 lei66.856 lei2
2023277.486 lei2.781 lei33.857 lei114.288 lei80.431 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Suceava

BM
BUCOVINA MIX S.R.L.
CUI 50137986 · Sat Capu Câmpului Com. Capu Câmpului
VASILE ŞI DANIELA S.R.L.
CUI 50000430 · Sat Capu Câmpului Com. Capu Câmpului
LC
LA COPAC JUNIOR S.R.L.
CUI 46121949 · Sat Capu Câmpului Com. Capu Câmpului
MM
MAGAZIN MIXT LA IOAN FIERARU S.R.L.
CUI 44591367 · Sat Capu Câmpului Com. Capu Câmpului
IA
IANOS SRL
CUI 15547104 · Sat Capu Câmpului Com. Capu Câmpului
MA
MATESWIO SRL
CUI 9737791 · Sat Capu Câmpului Com. Capu Câmpului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RODICA ŞI TRAIAN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →