identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

MLS ENERGY ENTERPRISE SRL

CAEN 4612 — Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
CUI 36944603J40/565/2017Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
68,90mil lei
▼ 56,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−2,64mil lei
▼ 549,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, MLS ENERGY ENTERPRISE SRL a raportat o cifră de afaceri de 68.897.994 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 56,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.635.183 lei. Datoriile totale au crescut cu 205,7% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (68.725.908 lei) depășesc activele totale (65.276.664 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-3.446.604 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-2.635.183 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36944603
Nr. Reg. Comerțului
J40/565/2017 · EUID ROONRC.J40/565/2017
Cod CAEN
4612 — Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-25 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TURDA, NR.122, CAMERA 300, MODUL ”T”, BL.39, SC.B, ET.2, AP.54
Cod poștal
11337
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
68.897.994 lei
▼ 56,2%
Profit net
-2.635.183 lei
▼ 549,5%
Datorii
68.725.908 lei
▲ 205,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 57.792.017 lei2024: 157.188.548 lei2025: 68.897.994 lei68,90 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -1.208.459 lei2024: -405.709 lei2025: -2.635.183 lei−2,64 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,8%
Creștere CA an/an
-56,2%
Datorii / active
105%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+22,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202515.432.410 $-590.253 $15.393.864 $14.621.271 $-772.002 $
202434.190.005 $-88.246 $4.889.825 $4.712.759 $-176.492 $
202312.629.926 $-264.098 $6.563.464 $5.988.106 $-88.665 $
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GM GENERAL SHIP SUPPLY SRL26341770radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · Municipiul București

SC
STRONGHOLD COMMODITIES S.R.L.
CUI 55146837 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AT
ADAGRO TRADE S.R.L.
CUI 55106093 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ER
E100 ROMANIA S.R.L.
CUI 52170776 · Sector 1 Mun. Bucureşti
P8
POLICHEM 87 S.R.L.
CUI 51811554 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FH
FEMAC HUB S.R.L.
CUI 51551616 · Sector 1 Mun. Bucureşti
OT
OBERIG TRADE S.R.L.
CUI 49642771 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MLS ENERGY ENTERPRISE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →