identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

A.V.S.A. BEST SOLUTION SRL

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 36951422J2017000658407Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 7 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
344mii lei
▲ 57,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−135mii lei
▼ 3.500,7% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, A.V.S.A. BEST SOLUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 344.436 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 57,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 135.136 lei. Datoriile totale au crescut cu 106,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (276.390 lei) depășesc activele totale (16.482 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-259.908 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-135.136 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36951422
Nr. Reg. Comerțului
J2017000658407 · EUID ROONRC.J2017000658407
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-26 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.64, BL.105, SC.A, ET.10, AP.65
Cod poștal
21187

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
344.436 lei
▲ 57,6%
Profit net
-135.136 lei
▼ 3.500,7%
Datorii
276.390 lei
▲ 106,9%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 186.172 lei2024: 218.531 lei2025: 344.436 lei344 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -57.767 lei2024: -3.753 lei2025: -135.136 lei−135 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-39,2%
Creștere CA an/an
+57,6%
CA / salariat
172.218 lei
Datorii / active
1.677%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+7,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025344.436 lei-135.136 lei276.390 lei16.482 lei-259.908 lei2
2024218.531 lei-3.753 lei133.589 lei8.735 lei-124.773 lei1
2023186.172 lei-57.767 lei138.191 lei16.505 lei-121.020 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
MAGIC NARGHILEA S.R.L.46324617în funcțiune
PROMOTIA ONLINE S.R.L.52999414în funcțiune

Firma are 7 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Municipiul București

TT
TAFILACEN TRANS S.R.L.
CUI 55488988 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AT
AITEVEL TRAVSERV S.R.L.
CUI 55483255 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AR
AXM RIDE S.R.L.
CUI 55459591 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AR
A&A RIDE MOBILITY S.R.L.
CUI 55456986 · Sector 2 Mun. Bucureşti
WS
WAGNIS S.R.L.
CUI 55455778 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TL
TRIPS LOGISTIC S.R.L.
CUI 55408350 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A.V.S.A. BEST SOLUTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →