identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ANDMAN PREST CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 36964066J2017000061203Plătitor TVA din 2018RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,24mil lei
▼ 20,6% vs. 2024
Profit net · 2025
70mii lei
▲ 82,4% vs. 2024
Salariați
18
▲ 5,9% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ANDMAN PREST CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.240.681 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,6%. Rezultatul net a fost un profit de 69.855 lei. Datoriile totale au crescut cu 32,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36964066
Nr. Reg. Comerțului
J2017000061203 · EUID ROONRC.J2017000061203
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-31 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Haţeg
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Orş. Haţeg
Adresă
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. HAŢEG, STR. CRIŞAN, NR.40 A
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.240.681 lei
▼ 20,6%
Profit net
69.855 lei
▲ 82,4%
Datorii
1.827.756 lei
▲ 32,7%
Salariați
18
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.449.684 lei2024: 2.823.677 lei2025: 2.240.681 lei2,24 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 98.169 lei2024: 38.291 lei2025: 69.855 lei70 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 172024: 172025: 181820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,1%
Creștere CA an/an
-20,6%
CA / salariat
124.482 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,7%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+48,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.240.681 lei69.855 lei1.827.756 lei4.001.416 lei418.525 lei18
20242.823.677 lei38.291 lei1.377.371 lei1.491.583 lei348.669 lei17
20231.449.684 lei98.169 lei1.072.935 lei1.248.244 lei310.378 lei17
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
95.462 lei
Ultimul an
2018

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
411.913 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Hunedoara

SB
SKYLINE BUILD S.R.L.
CUI 55142711 · Orş. Haţeg
FP
FFC PRO S.R.L.
CUI 54300465 · Orş. Haţeg
RB
RCM BROTHERS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54119869 · Orş. Haţeg
CC
CORNICU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52093630 · Orş. Haţeg
TP
TEFI PLUS MULTICONSTRUCT S.R.L.
CUI 51277210 · Orş. Haţeg
PB
PRO BROTHERS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51229000 · Orş. Haţeg

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANDMAN PREST CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →