identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

IULIUS PHARMA SRL

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 37024556J2017001387407Plătitor TVA din 2017TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,98mil lei
▲ 10,8% vs. 2024
Profit net · 2025
275mii lei
▼ 40,5% vs. 2024
Salariați
4
▲ 300,0% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, IULIUS PHARMA SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.976.408 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,8%. Rezultatul net a fost un profit de 275.053 lei. Datoriile totale au crescut cu 30,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37024556
Nr. Reg. Comerțului
J2017001387407 · EUID ROONRC.J2017001387407
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-02-13 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD MIRCEA VODĂ, NR.40, BL.M11, SC.1, ET.3, AP.15
Cod poștal
30669
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.976.408 lei
▲ 10,8%
Profit net
275.053 lei
▼ 40,5%
Datorii
1.315.927 lei
▲ 30,5%
Salariați
4
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.921.614 lei2024: 2.686.831 lei2025: 2.976.408 lei2,98 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 457.690 lei2024: 462.660 lei2025: 275.053 lei275 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,2%
Creștere CA an/an
+10,8%
CA / salariat
744.102 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+83,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025590.194 €54.540 €260.936 €314.938 €55.583 €4
2024540.110 €93.004 €202.680 €295.067 €93.527 €1
2023388.487 €92.530 €11.998 €136.508 €124.713 €1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CARTAL IDG SRL37386661în funcțiune
DORIAN DISTRIBUTION SRL16929714radiată
VITAPHARM LOGISTIC S.R.L.50958361în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Municipiul București

SV
SL VITANEXOR S.R.L.
CUI 55493887 · Sector 3 Mun. Bucureşti
US
URSAPHARM SINGLE MEMBER S.A. ATHENS SUCURSALA BUCURESTI
CUI 55483328 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PS
PHARMADYNMED SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55374550 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VS
VITAMED SYSTEMS S.R.L.
CUI 55006655 · Sector 3 Mun. Bucureşti
OB
ORAL BIOFILM CONTROL S.R.L.
CUI 54969533 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DR CARDIO S.R.L.
CUI 54700020 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IULIUS PHARMA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →