identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

RAZRES GLAMPING S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 37104680J20/198/2017Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
95mii lei
▼ 51,8% vs. 2020
Profit net · 2021
−28mii lei
▼ 133,3% vs. 2020
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2021, RAZRES GLAMPING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 95.191 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 51,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 27.792 lei. Datoriile totale au crescut cu 146,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2021 (-27.792 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37104680
Nr. Reg. Comerțului
J20/198/2017 · EUID ROONRC.J20/198/2017
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-02-24 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Lupeni
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.14, AP.2 · 2 firme aici
Cod poștal
335600

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2021)
95.191 lei
▼ 51,8%
Profit net
-27.792 lei
▼ 133,3%
Datorii
38.570 lei
▲ 146,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 128.205 lei2020: 197.304 lei2021: 95.191 lei95 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 47.531 lei2020: 83.582 lei2021: -27.792 lei−28 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 12020: 12021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
-29,2%
Creștere CA an/an
-51,8%
CA / salariat
95.191 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-29,1%
Creștere medie anuală (2017–2021)
-9,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202195.191 lei-27.792 lei38.570 lei133.978 lei95.408 lei1
2020197.304 lei83.582 lei15.677 lei138.877 lei123.200 lei1
2019128.205 lei47.531 lei75.175 lei114.793 lei39.618 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2017–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

B1
BANQUETING 10 S.R.L.
CUI 39680239 · Alte servicii de cazare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ECOVERON PAG SRL24379573radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Hunedoara

SN
STAR NEST 2025 S.R.L.
CUI 52471990 · Mun. Lupeni
Z&
ZENITH & FAM S.R.L.
CUI 50186598 · Mun. Lupeni
SS
SMILE SERVPROD S.R.L.
CUI 49235085 · Mun. Lupeni
CB
CASA BIANCA STRAJA S.R.L.
CUI 48965111 · Mun. Lupeni
AT
ACC TURISM STRAJA S.R.L.
CUI 48409507 · Mun. Lupeni
MM
MASEIRA MRN CONCEPT S.R.L.
CUI 47188742 · Mun. Lupeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAZRES GLAMPING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →