identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ROMETART SRL

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 37121230J12/686/2017Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
156mii lei
▼ 16,0% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▲ 787,7% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, ROMETART SRL a raportat o cifră de afaceri de 155.828 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,0%. Rezultatul net a fost un profit de 50.877 lei. Datoriile totale au scăzut cu 18,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37121230
Nr. Reg. Comerțului
J12/686/2017 · EUID ROONRC.J12/686/2017
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-02-28 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SITARILOR, NR.52 · 3 firme aici
Cod poștal
400235
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
155.828 lei
▼ 16,0%
Profit net
50.877 lei
▲ 787,7%
Datorii
6.340 lei
▼ 18,6%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 289.666 lei2024: 185.439 lei2025: 155.828 lei156 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 97.297 lei2024: -7.398 lei2025: 50.877 lei51 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
32,6%
Creștere CA an/an
-16,0%
CA / salariat
77.914 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,3%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+5,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025155.828 lei50.877 lei6.340 lei318.111 lei311.771 lei2
2024185.439 lei-7.398 lei7.788 lei312.161 lei304.373 lei3
2023289.666 lei97.297 lei13.783 lei325.555 lei311.772 lei3
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HI
HUNYADI INFECTIOUS RESEARCH S.R.L.
CUI 52596969 · Activități de asistență medicală specializată
ME
METALEX SRL
CUI 24176951 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
METALEX SRL24176951în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Cluj

NI
NADI INNOVATION GROUP S.R.L.
CUI 54758161 · Mun. Cluj-Napoca
MC
METAL CRAFT AND SALES S.R.L.
CUI 54729891 · Mun. Cluj-Napoca
BS
BLACKSTEEL S.R.L.
CUI 54318322 · Mun. Cluj-Napoca
BC
BENTEA CONSTRUCT PROD COM S.R.L.
CUI 54318292 · Mun. Cluj-Napoca
EM
EVEREST METAL INDUSTRIES EUROPE S.R.L.
CUI 53636514 · Mun. Cluj-Napoca
CM
CMD METAL PRO S.R.L.
CUI 53025863 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROMETART SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →