identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

N & S PRESTOP COMPLET SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 37155373J35/608/2017Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
92mii lei
▼ 40,7% vs. 2020
Profit net · 2021
25mii lei
▼ 53,5% vs. 2020
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2020
Contracte publice
18
SEAP · activ 2023
În anul 2021, N & S PRESTOP COMPLET SRL a raportat o cifră de afaceri de 91.895 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 40,7%. Rezultatul net a fost un profit de 25.477 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37155373
Nr. Reg. Comerțului
J35/608/2017 · EUID ROONRC.J35/608/2017
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-06 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Lugoj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Lugoj
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, STR. ALEXANDRU ASTALAS, NR.39 · 2 firme aici
Cod poștal
305500

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2021)
91.895 lei
▼ 40,7%
Profit net
25.477 lei
▼ 53,5%
Datorii
33.964 lei
▼ 19,3%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 77.769 lei2020: 154.969 lei2021: 91.895 lei92 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: -16.916 lei2020: 54.811 lei2021: 25.477 lei25 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 22020: 22021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
27,7%
Creștere CA an/an
-40,7%
CA / salariat
91.895 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84,6%
Creștere medie anuală (2017–2021)
+56,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202191.895 lei25.477 lei33.964 lei63.949 lei30.100 lei1
2020154.969 lei54.811 lei42.092 lei46.715 lei4.623 lei2
201977.769 lei-16.916 lei80.825 lei30.636 lei-50.189 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2017–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Contracte publice (SEAP)

18

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
18
Valoare totală
39.900 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TN
TOPO NICOSIM S.R.L.
CUI 47992606 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Timiș

N3
NOVA 3D S.R.L.
CUI 53505730 · Mun. Lugoj
PE
PROMATEO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52066784 · Mun. Lugoj
AD
AMG DOO VISOKO LUGOJ S.R.L.
CUI 51601161 · Mun. Lugoj
AP
ARELUGHE PROJECT S.R.L.
CUI 51462497 · Mun. Lugoj
BC
BOLO CAD S.R.L.
CUI 49758025 · Mun. Lugoj
TN
TOPO NICOSIM S.R.L.
CUI 47992606 · Mun. Lugoj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
N & S PRESTOP COMPLET SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →