identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

TODERICĂ SOLUTIONS SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 37170543J2024000960401Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
56,79mil lei
▲ 39,9% vs. 2024
Profit net · 2025
4,56mil lei
▼ 12,8% vs. 2024
Salariați
54
▼ 18,2% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, TODERICĂ SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 56.786.627 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 39,9%. Rezultatul net a fost un profit de 4.559.278 lei. Datoriile totale au scăzut cu 17,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 54.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37170543
Nr. Reg. Comerțului
J2024000960401 · EUID ROONRC.J2024000960401
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-08 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SIRIULUI, NR.22-26, ET.6
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
56.786.627 lei
▲ 39,9%
Profit net
4.559.278 lei
▼ 12,8%
Datorii
19.579.409 lei
▼ 17,0%
Salariați
54
▼ -12
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 27.954.754 lei2024: 40.596.511 lei2025: 56.786.627 lei56,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.165.537 lei2024: 5.227.875 lei2025: 4.559.278 lei4,56 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 502024: 662025: 545420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,0%
Creștere CA an/an
+39,9%
CA / salariat
1.051.604 lei
Datorii / active
77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77,2%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+135,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202511.260.262 €904.063 €3.882.415 €5.043.044 €1.171.417 €54
20248.160.759 €1.050.914 €4.744.275 €6.404.439 €1.667.020 €66
20235.651.535 €842.135 €2.005.515 €3.370.442 €1.360.664 €50
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TODERICĂ INGENS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ50458684în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

AC
AMIRIAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55523406 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EC
ELYSIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55518388 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TS
TNBGROUP S.R.L.
CUI 55466246 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NN
NEW NORTH CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55463223 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VE
VECTOR EDIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55463070 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PA
PROFESIONAL ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55442050 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TODERICĂ SOLUTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →