identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CONFORT STIL CONSTRUCT SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 37182211J2017000882125Plătitor TVA din 2017RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,63mil lei
▲ 56,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−61mii lei
▼ 195,1% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, CONFORT STIL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.630.730 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 56,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 60.632 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-60.632 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37182211
Nr. Reg. Comerțului
J2017000882125 · EUID ROONRC.J2017000882125
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-09 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BORHANCIULUI, NR.26, SC.II, ET.4+5, AP.30 · 3 firme aici
Cod poștal
400426
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.630.730 lei
▲ 56,4%
Profit net
-60.632 lei
▼ 195,1%
Datorii
1.124.668 lei
▼ 8,8%
Salariați
6
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.626.625 lei2024: 1.042.813 lei2025: 1.630.730 lei1,63 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 19.804 lei2024: 63.757 lei2025: -60.632 lei−61 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 52025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,7%
Creștere CA an/an
+56,4%
CA / salariat
271.788 lei
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-43,3%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+13,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.630.730 lei-60.632 lei1.124.668 lei1.264.591 lei139.923 lei6
20241.042.813 lei63.757 lei1.233.245 lei1.442.085 lei208.840 lei5
20231.626.625 lei19.804 lei1.077.325 lei1.228.131 lei150.806 lei5
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BB
BUILDER BROTHERS S.R.L.
CUI 54423530 · Lucrări de pregătire a terenului
CH
COZY HOUSE MOB S.R.L.
CUI 40537527 · Fabricarea de mobilă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

CE
CONSEQ ENGINEERING S.R.L.
CUI 55487338 · Mun. Cluj-Napoca
ZB
ZAHARIA BUILD CONCEPT S.R.L.
CUI 55433435 · Mun. Cluj-Napoca
OC
OSHA CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 55428404 · Mun. Cluj-Napoca
EC
EURO CHIF PROFILE S.R.L.
CUI 55411712 · Mun. Cluj-Napoca
SB
SIA BRIGHT S.R.L.
CUI 55395323 · Mun. Cluj-Napoca
DP
DAN PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55386139 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONFORT STIL CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →