identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

GMHI EUROPE S.R.L.

CAEN 3315 — Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
CUI 37203624J2017001000230Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,66mil lei
▲ 170,8% vs. 2024
Profit net · 2025
285mii lei
▲ 548,5% vs. 2024
Salariați
6
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, GMHI EUROPE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.658.147 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 170,8%. Rezultatul net a fost un profit de 284.972 lei. Datoriile totale au scăzut cu 41,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37203624
Nr. Reg. Comerțului
J2017001000230 · EUID ROONRC.J2017001000230
Cod CAEN
3315 — Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Buftea
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. ŞANTIERULUI, NR.13 · 3 firme aici
Cod poștal
70000
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.658.147 lei
▲ 170,8%
Profit net
284.972 lei
▲ 548,5%
Datorii
146.066 lei
▼ 41,6%
Salariați
6
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.875.537 lei2024: 1.719.862 lei2025: 4.658.147 lei4,66 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 216.843 lei2024: -63.538 lei2025: 284.972 lei285 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,1%
Creștere CA an/an
+170,8%
CA / salariat
776.358 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
203,5%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+7,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.658.147 lei284.972 lei146.066 lei286.101 lei140.035 lei6
20241.719.862 lei-63.538 lei250.145 lei105.208 lei-144.937 lei9
20232.875.537 lei216.843 lei243.209 lei161.810 lei-81.399 lei
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MA
MNM AUTOMOBILE S.R.L.
CUI 48119368 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
MH
MITROI HOLDING EXPERT S.R.L.
CUI 48043316 · Activități ale holding-urilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
1ST CLASS PRODUCTION SRL18432583radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea navelor și bărcilor · Ilfov

MM
MAGELAN MARINE S.R.L.
CUI 49821254 · Orş. Buftea
B&
BOAT & YACHT SERVICE SRL
CUI 27645360 · Orş. Buftea
AM
AQUATECH MARINE SERVICES & ENGINEERING S.R.L.
CUI 54801580 · Sat Snagov Com. Snagov
MO
MCL OHS S.R.L.
CUI 51347870 · Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni
NC
NAUTIC CUSTOMS S.R.L.
CUI 42225017 · Orş. Popeşti-Leordeni
IS
ITALMARINE S.R.L.
CUI 41475791 · Sat Dârvari Com. Ciorogârla

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GMHI EUROPE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →