identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

LUFIN SOLUTIONS SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 37212452J2017003385407Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 14.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
147mii lei
▲ 1,6% vs. 2024
Profit net · 2025
30mii lei
▲ 99,9% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LUFIN SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 147.324 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,6%. Rezultatul net a fost un profit de 30.080 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,9% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37212452
Nr. Reg. Comerțului
J2017003385407 · EUID ROONRC.J2017003385407
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-15 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR BABA NOVAC
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 39 firme.

100 mN1234
  1. NOCI BUTO IMPEX S.R.L. · 52 m · CAEN 4711 · +35 firme la aceeași adresă
  2. TRIDENT SRL · 90 m · CAEN 3250 · +1 firme la aceeași adresă
  3. MAGIC PROD SHOP SRL · 96 m · CAEN 1107
  4. SIVA SRL · 97 m · CAEN 1413

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025147 mii lei▲ 1,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
37 mii74 mii110 mii147 mii2023 · cifră de afaceri: 130.416 lei2023 · profit net: 74.541 lei20232024 · cifră de afaceri: 145.020 lei2024 · profit net: 15.044 lei20242025 · cifră de afaceri: 147.324 lei147 mii2025 · profit net: 30.080 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
2,16 mil lei▼ 8,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 6820 · 14.709 firme · mai sus decât 38% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 35% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
20,4% marjă · mai sus decât 49% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
20,4%
Creștere CA an/an
+1,6%
Datorii / active
87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,3%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+20,4%/an
Grad de îndatorare
87%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025147.324+1,6%30.080+99,9%20,4%2.164.7562.487.544322.788—
2024145.020+11,2%15.044−79,8%10,4%2.376.2352.668.944292.709—
2023130.41674.54157,2%2.608.4622.886.126277.664—
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LUFIN CONSULTING SRL16101257în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 3,06 mil lei, 11 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUFIN SOLUTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →