identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CROM SPOILER SRL

CAEN 4531 — Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
CUI 37304807J10/389/2017Neplătitor TVAVerificat ANAF 11.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
5.805lei
▼ 37,8% vs. 2024
Profit net · 2025
140lei
▼ 91,8% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CROM SPOILER SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.805 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,8%. Rezultatul net a fost un profit de 140 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (3.577 lei) depășesc activele totale (906 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-2.671 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37304807
Nr. Reg. Comerțului
J10/389/2017 · EUID ROONRC.J10/389/2017
Cod CAEN
4531 — Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4618, 4672. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-30 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Tăbărăşti Com. Gălbinaşi
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT TĂBĂRĂŞTI COM. GĂLBINAŞI, STR. UNIRII
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
127242
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

0 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 9 firme.

Nicio altă firmă cu sediul localizat la număr în raza de 700 m.

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20255.805 lei▼ 37,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2.3344.6687.0019.3352023 · cifră de afaceri: 3.230 lei2023 · profit net: -1.518 lei20232024 · cifră de afaceri: 9.335 lei2024 · profit net: 1.702 lei20242025 · cifră de afaceri: 5.805 lei5.8052025 · profit net: 140 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
3.577 lei▼ 13,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4531 · 563 firme · mai sus decât 3% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Buzău · mai sus decât 5% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,4% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,4%
Creștere CA an/an
-37,8%
Datorii / active
395%
Creștere medie anuală (2017–2025)
-3,2%/an
Grad de îndatorare
395%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.805−37,8%140−91,8%2,4%3.577906-2.671—
20249.335+189%1.70218,2%4.1361.325-2.811—
20233.230-1.518-47,0%6.8902.298-4.592—
Încă 5 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CROM SPOILER SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →