identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

MALUCA ENTERTAINMENT S.R.L.

CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CUI 37308183J40/15812/2019Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,16mil lei
▼ 10,7% vs. 2024
Profit net · 2025
677mii lei
▼ 20,9% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, MALUCA ENTERTAINMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.164.546 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,7%. Rezultatul net a fost un profit de 676.663 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37308183
Nr. Reg. Comerțului
J40/15812/2019 · EUID ROONRC.J40/15812/2019
Cod CAEN
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-30 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MEDIANEI, NR.11, CAMERA 2
Cod poștal
22924
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.164.546 lei
▼ 10,7%
Profit net
676.663 lei
▼ 20,9%
Datorii
705.506 lei
▼ 40,6%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.393.661 lei2024: 3.541.897 lei2025: 3.164.546 lei3,16 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 580.286 lei2024: 855.304 lei2025: 676.663 lei677 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
21,4%
Creștere CA an/an
-10,7%
CA / salariat
791.137 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+52,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025627.500 €134.176 €139.895 €273.659 €134.224 €4
2024711.996 €171.934 €238.843 €411.153 €172.777 €5
2023483.920 €117.315 €61.886 €179.563 €118.162 €4
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FRENCH FOOD S.R.L.47515526în dizolvare
FRENCH TACOS S.R.L.43750944în funcțiune
FRENCH TASTY S.R.L.47990427în funcțiune
GORILLA BERCENI S.R.L.48950994în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități recreative și distractive n.c.a. · Municipiul București

ML
MONTESSORI LAND EDUCATION S.R.L.
CUI 55523163 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AC
ART CULTURE LOUNGE S.R.L.
CUI 55452410 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MP
MAX PLAYTIME S.R.L.
CUI 55393870 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DA
DAY ART HERITAGE S.R.L.
CUI 55381654 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NE
NOAH EVENTS MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55171180 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BC
BUCHAREST CONCIERGE TOURS S.R.L.
CUI 55156237 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

18

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 18 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MALUCA ENTERTAINMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →