identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

FASHION DEALS SRL

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 37378200J22/872/2017Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
168mii lei
▼ 45,7% vs. 2023
Profit net · 2024
−101mii lei
▲ 67,7% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2024, FASHION DEALS SRL a raportat o cifră de afaceri de 167.987 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 45,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 101.178 lei. Datoriile totale au crescut cu 40,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (484.422 lei) depășesc activele totale (165.197 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-319.225 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-101.178 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37378200
Nr. Reg. Comerțului
J22/872/2017 · EUID ROONRC.J22/872/2017
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-12 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.78A, BL.N2, ET.1, AP.6
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2024)
167.987 lei
▼ 45,7%
Profit net
-101.178 lei
▲ 67,7%
Datorii
484.422 lei
▲ 40,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 65.839 lei2023: 309.217 lei2024: 167.987 lei168 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 8.843 lei2023: -313.234 lei2024: -101.178 lei−101 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-60,2%
Creștere CA an/an
-45,7%
CA / salariat
167.987 lei
Datorii / active
293%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+15,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202436.539 $-22.007 $105.366 $35.932 $-69.434 $1
202367.577 $-68.454 $75.225 $27.573 $-47.652 $1
202214.031 $1.885 $1.384 $47.151 $45.767 $
🔒 Încă 5 ani de istoric (2017–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ATELIER DE CREAŢIE EVELINE S.R.L.48894835în dizolvare
TRUSOURI EVELINE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ50496998în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Iași

CT
CARAIMAN TEX S.R.L.
CUI 49857924 · Mun. Iaşi
UT
URIEL TEX S.R.L.
CUI 49404273 · Mun. Iaşi
IF
INA FASHION STYLE S.R.L.
CUI 48575020 · Mun. Iaşi
CN
CHESS NARTHEA S.R.L.
CUI 48567000 · Mun. Iaşi
MC
MOODISH CLOTHING STORE S.R.L.
CUI 46288816 · Mun. Iaşi
CB
COQUETTE BY ROSU S.R.L.
CUI 44248793 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-23Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FASHION DEALS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →