identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

HAMSA INOVATION NEWS PRESS SRL

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 37418739J10/480/2017Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
190mii lei
▲ 38,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−5.491lei
▼ 111,5% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
68
SEAP · activ 2026
În anul 2025, HAMSA INOVATION NEWS PRESS SRL a raportat o cifră de afaceri de 190.450 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 38,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.491 lei. Datoriile totale au scăzut cu 51,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-5.491 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37418739
Nr. Reg. Comerțului
J10/480/2017 · EUID ROONRC.J10/480/2017
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-20 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Mun. Râmnicu Sărat
Adresă
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, PŢA. HALELOR, BL.2, SC.B, AP.24
Cod poștal
125300
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
190.450 lei
▲ 38,4%
Profit net
-5.491 lei
▼ 111,5%
Datorii
8.780 lei
▼ 51,6%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 102.614 lei2024: 137.600 lei2025: 190.450 lei190 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -23.224 lei2024: 47.549 lei2025: -5.491 lei−5.49120232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-2,9%
Creștere CA an/an
+38,4%
CA / salariat
95.225 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4,8%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+52,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025190.450 lei-5.491 lei8.780 lei122.110 lei113.330 lei2
2024137.600 lei47.549 lei18.158 lei136.980 lei118.822 lei1
2023102.614 lei-23.224 lei3.573 lei74.846 lei71.273 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

68

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
68
Valoare totală
396.044 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Buzău

HM
HIRAYA MEDIA ADVERTISING S.R.L.
CUI 52516528 · Mun. Râmnicu Sărat
AD
ANGY DELIGHT FASHION S.R.L.
CUI 51862906 · Mun. Râmnicu Sărat
IS
IDB SERVICE EXPERT PROJECT S.R.L.
CUI 50216117 · Mun. Râmnicu Sărat
IS
IDB SERVICE PROJECT S.R.L.
CUI 49968760 · Mun. Râmnicu Sărat
EP
ELEPHANT PRINT GROUP S.R.L.
CUI 48504681 · Mun. Râmnicu Sărat
FF
FOOD FOR YOUR SOUL SRL
CUI 36733320 · Mun. Râmnicu Sărat

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HAMSA INOVATION NEWS PRESS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →