identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

NEXT LEVEL PRINT SRL

CAEN 1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
CUI 37422276J2024003750401Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 04.11.2026nlpshop.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
296mii lei
▲ 203,5% vs. 2024
Profit net · 2025
46mii lei
▼ 20,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

NEXT LEVEL PRINT SRL (CUI 37422276, nr. J2024003750401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2017. Activitatea principală: alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN 1812). Este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 296 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, NEXT LEVEL PRINT SRL a raportat o cifră de afaceri de 296.031 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 203,5%. Rezultatul net a fost un profit de 45.878 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37422276
Nr. Reg. Comerțului
J2024003750401 · EUID ROONRC.J2024003750401
Cod CAEN
1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-20 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE MASA TĂCERII
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
6
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
nlpshop.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. SCORPIOS ART SRL · 45 m · CAEN 4791 · +5 firme la aceeași adresă
  2. MDV SYNERGY MANAGEMENT S.R.L. · 47 m · CAEN 7020
  3. CORELAN IT SERV SRL · 71 m · CAEN 6202 · +2 firme la aceeași adresă
  4. TRD RECOVERY & FITNESS CLINIC SRL · 82 m · CAEN 8699 · +1 firme la aceeași adresă
  5. SIT STRATEGY CONCEPT SRL · 82 m · CAEN 4791 · +2 firme la aceeași adresă
  6. INA REX IMPEX SRL · 83 m · CAEN 4751 · +8 firme la aceeași adresă
  7. N.A.F. & FOOD SRL · 89 m · CAEN 5610 · +3 firme la aceeași adresă
  8. ALL CONSULTING ORGANIZATION SRL · 114 m · CAEN 7022 · +5 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025296 mii lei▲ 203,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
74 mii148 mii222 mii296 mii2023 · cifră de afaceri: 69.800 lei2023 · profit net: 600 lei20232024 · cifră de afaceri: 97.555 lei2024 · profit net: 57.990 lei20242025 · cifră de afaceri: 296.031 lei296 mii2025 · profit net: 45.878 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
58 mii lei▼ 4,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 1812 · 2.288 firme · mai sus decât 61% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 53% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
15,5% marjă · mai sus decât 64% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
15,5%
Creștere CA an/an
+203,5%
CA / salariat
296.031 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,1%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+15,1%/an
Grad de îndatorare
55%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025296.031+203%45.878−20,9%15,5%58.253105.49247.2391
202497.555+39,8%57.990+999%59,4%60.744107.10546.3611
202369.8006000,9%27.99616.367-11.6291
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
1.810 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de tipărire n.c.a. · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre NEXT LEVEL PRINT SRL

Este NEXT LEVEL PRINT SRL o firmă activă?

Da. NEXT LEVEL PRINT SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este NEXT LEVEL PRINT SRL plătitoare de TVA?

Da, NEXT LEVEL PRINT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17.05.2017 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO37422276.

Ce cifră de afaceri are NEXT LEVEL PRINT SRL?

În 2025, NEXT LEVEL PRINT SRL a avut o cifră de afaceri de 296.031 lei, în creștere cu 203,5% față de 2024, și un profit net de 45.878 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are NEXT LEVEL PRINT SRL?

În 2025, NEXT LEVEL PRINT SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este NEXT LEVEL PRINT SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care NEXT LEVEL PRINT SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.10.2026.

Are NEXT LEVEL PRINT SRL datorii la ANAF?

NEXT LEVEL PRINT SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul NEXT LEVEL PRINT SRL?

Sediul social declarat al NEXT LEVEL PRINT SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE MASA TĂCERII.

Ce activitate are NEXT LEVEL PRINT SRL?

Activitatea principală declarată a NEXT LEVEL PRINT SRL este „Alte activități de tipărire n.c.a.” (cod CAEN 1812).

Când a fost înființată NEXT LEVEL PRINT SRL?

NEXT LEVEL PRINT SRL a fost înregistrată pe 20.04.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024003750401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NEXT LEVEL PRINT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala