identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

SAPIENS INVEST SRL

CAEN 1721 — Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
CUI 37468869J24/639/2017Plătitor TVA din 2017RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,07mil lei
▲ 1,2% vs. 2024
Profit net · 2025
2.994lei
▼ 32,7% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, SAPIENS INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.072.072 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,2%. Rezultatul net a fost un profit de 2.994 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37468869
Nr. Reg. Comerțului
J24/639/2017 · EUID ROONRC.J24/639/2017
Cod CAEN
1721 — Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-27 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Recea Com. Recea
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT RECEA COM. RECEA, STR. AEROPORTULUI, NR.23-25 · 12 firme aici
Cod poștal
437225
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.072.072 lei
▲ 1,2%
Profit net
2.994 lei
▼ 32,7%
Datorii
228.806 lei
▼ 14,4%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.412.523 lei2024: 1.059.209 lei2025: 1.072.072 lei1,07 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 12.549 lei2024: 4.447 lei2025: 2.994 lei2.99420232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
+1,2%
CA / salariat
1.072.072 lei
Datorii / active
45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,7%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+16,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.072.072 lei2.994 lei228.806 lei507.365 lei180.643 lei1
20241.059.209 lei4.447 lei267.242 lei637.903 lei260.245 lei2
20231.412.523 lei12.549 lei273.551 lei652.264 lei255.797 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

11

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TS
TITIWORKS S.R.L.
CUI 53006608 · Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
SI
SEFPACK INVEST S.R.L.
CUI 46110648 · Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
AI
ANILEDA INVENT S.R.L.
CUI 46096381 · Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
VS
VASBOXMAKER S.R.L.
CUI 40573511 · Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
MC
MTD CREATIV INVESTMENT S.R.L.
CUI 39878555 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
AB
ANDY BET STEEL PROD S.R.L.
CUI 39755820 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton · Maramureș

TS
TITIWORKS S.R.L.
CUI 53006608 · Sat Recea Com. Recea
SI
SEFPACK INVEST S.R.L.
CUI 46110648 · Sat Recea Com. Recea
AI
ANILEDA INVENT S.R.L.
CUI 46096381 · Sat Recea Com. Recea
VS
VASBOXMAKER S.R.L.
CUI 40573511 · Sat Recea Com. Recea
AR
APT RISING CART SRL
CUI 33651005 · Sat Recea Com. Recea
RA
RALOM SRL
CUI 5875236 · Sat Recea Com. Recea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SAPIENS INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →