identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

TOP MASS AMOUNT SRL

CAEN 6110 — Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
CUI 37472894J22/1113/2017Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
1,84mil lei
▼ 40,9% vs. 2019
Profit net · 2020
271mii lei
▼ 72,0% vs. 2019
Salariați
27
▼ 37,2% vs. 2019
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2020, TOP MASS AMOUNT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.841.421 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 40,9%. Rezultatul net a fost un profit de 270.873 lei. Datoriile totale au scăzut cu 83,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 27.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37472894
Nr. Reg. Comerțului
J22/1113/2017 · EUID ROONRC.J22/1113/2017
Cod CAEN
6110 — Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-28 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GĂRII, NR.1, NUMĂR CADASTRAL 146449-C1-U12, DEMISOL, CAMERA 2
Cod poștal
700094
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2020)
1.841.421 lei
▼ 40,9%
Profit net
270.873 lei
▼ 72,0%
Datorii
42.217 lei
▼ 83,0%
Salariați
27
▼ -16
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 2.379.664 lei2019: 3.113.162 lei2020: 1.841.421 lei1,84 mil20182020
Evoluția profitului net
2018: 1.184.807 lei2019: 968.324 lei2020: 270.873 lei271 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 302019: 432020: 272720182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
14,7%
Creștere CA an/an
-40,9%
CA / salariat
68.201 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81,2%
Creștere medie anuală (2017–2020)
+43,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020380.648 €55.993 €8.727 €77.710 €68.983 €27
2019656.038 €204.055 €52.372 €256.478 €204.106 €43
2018511.371 €254.606 €16.480 €273.294 €256.814 €30
🔒 Încă 1 an de istoric (2017–2017) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ABC INTERNET CONECTION SRL27504310radiată
CREATIVE WEBTECH HUB S.R.L.52320369în funcțiune
DIGITAL HELLO S.R.L.42812488radiată
ENJOY ALL SRL24484455radiată
SUN SERVICES SRL18365727radiată
TOP MEDIA SERVICES SRL34756395radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu · Iași

FS
FOM SOLUTION HUB S.R.L.
CUI 52102380 · Mun. Iaşi
NR
NETMAN RO S.R.L.
CUI 50302005 · Mun. Iaşi
AN
ART NETWORK S.R.L.
CUI 49450431 · Mun. Iaşi
CS
CORE SATELIT PATRU S.R.L.
CUI 47308091 · Mun. Iaşi
CS
CORE SATELIT UNU S.R.L.
CUI 47267650 · Mun. Iaşi
CS
CORE SATELIT ŞASE S.R.L.
CUI 47265233 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOP MASS AMOUNT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →