identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

LA CRISTACHE MACELARU S.R.L.

CAEN 1011 — Prelucrarea și conservarea cărnii
CUI 37483109J23/1955/2017Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,96mil lei
▲ 12,2% vs. 2024
Profit net · 2025
594mii lei
▲ 43,0% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, LA CRISTACHE MACELARU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.957.362 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,2%. Rezultatul net a fost un profit de 593.627 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37483109
Nr. Reg. Comerțului
J23/1955/2017 · EUID ROONRC.J23/1955/2017
Cod CAEN
1011 — Prelucrarea și conservarea cărnii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-05-02 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei
Adresă
JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. ROMA, NR.1 · 3 firme aici
Cod poștal
77131
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.957.362 lei
▲ 12,2%
Profit net
593.627 lei
▲ 43,0%
Datorii
231.994 lei
▲ 17,6%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.197.366 lei2024: 2.635.147 lei2025: 2.957.362 lei2,96 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 682.540 lei2024: 415.252 lei2025: 593.627 lei594 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,1%
Creștere CA an/an
+12,2%
CA / salariat
739.341 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+52,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.957.362 lei593.627 lei231.994 lei826.821 lei594.827 lei4
20242.635.147 lei415.252 lei197.319 lei616.517 lei419.198 lei4
20232.197.366 lei682.540 lei247.584 lei931.324 lei683.740 lei3
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PF
PARCUL FERMA ANCUŢEI S.R.L.
CUI 47766471 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
AZ
AGRO-ZOOTEHNICA " FERMA ANCUTEI " S.R.L.
CUI 28361099 · Creșterea bovinelor de lapte

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
AGRO-ZOOTEHNICA " FERMA ANCUTEI " SRL28361099în funcțiune
MAXIM CREATIV CONSTRUCT SRL27019021în funcțiune
MOARA VLASIEI COOP COOPERATIVA AGRICOLĂ51634959în funcțiune
PARCUL FERMA ANCUȚEI S.R.L.47766471în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea și conservarea cărnii · Ilfov

BJ
BRAVO JUNIOR PRODUCTION S.R.L.
CUI 52270392 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
MS
METAFLEISCH S.R.L.
CUI 51518989 · Sat Clinceni Com. Clinceni
FC
FONT-CANA S.A. SANT JOAN LES FONTS-(GIRONA) SUCURSALA VOLUNTARI
CUI 49778120 · Orş. Voluntari
AH
AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.
CUI 45188398 · Orş. Popeşti-Leordeni
MP
MAXIME PRIME S.R.L.
CUI 45039582 · Sat Creţuleasca Com. Ştefăneştii de Jos
EU
EVGA UNLIMITED S.R.L.
CUI 44941233 · Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: denumire, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LA CRISTACHE MACELARU S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →