identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

FAMCATERING INVEST SRL

CAEN 5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CUI 37543600J29/1037/2017Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
649mii lei
▲ 19,9% vs. 2024
Profit net · 2025
20mii lei
▲ 195,3% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, FAMCATERING INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 648.906 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,9%. Rezultatul net a fost un profit de 20.051 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37543600
Nr. Reg. Comerțului
J29/1037/2017 · EUID ROONRC.J29/1037/2017
Cod CAEN
5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-05-10 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TRANSILVANIEI, NR.8 · 5 firme aici
Cod poștal
100179
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
648.906 lei
▲ 19,9%
Profit net
20.051 lei
▲ 195,3%
Datorii
179.188 lei
▲ 3,4%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 495.368 lei2024: 541.290 lei2025: 648.906 lei649 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 74.251 lei2024: 6.789 lei2025: 20.051 lei20 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,1%
Creștere CA an/an
+19,9%
CA / salariat
216.302 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,4%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+39,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025648.906 lei20.051 lei179.188 lei225.487 lei56.625 lei3
2024541.290 lei6.789 lei173.369 lei226.448 lei69.616 lei3
2023495.368 lei74.251 lei17.478 lei98.544 lei81.066 lei3
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EQ
EMBA QUALITY ENGINEERING S.R.L.
CUI 39157311 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
EE
EMBA ENGINEERING SRL
CUI 23800304 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
RE
RINGO EMA SRL
CUI 22047039 · Activități de îngrijire zilnică pentru copii
GI
GILTAV ION SOCIETATE IN NUME COLECTIV
CUI 2710462 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FACIDONI IMPEX SRL14901750radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · Prahova

NC
NOA CATERING S.R.L.
CUI 54347921 · Mun. Ploieşti
EC
EROS CATERING S.R.L.
CUI 52949505 · Mun. Ploieşti
AC
ATLAS CATERING S.R.L.
CUI 52938760 · Mun. Ploieşti
DE
DELICII EXCLUSIVE S.R.L.
CUI 51953788 · Mun. Ploieşti
FS
FREEHORECA S.R.L.
CUI 51314849 · Mun. Ploieşti
IN
IO-NIK-DA S.R.L.
CUI 49561839 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FAMCATERING INVEST  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →