identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

FUM TOBACCO S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 37583965J40/7089/2017Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,80mil lei
▼ 27,2% vs. 2024
Profit net · 2025
95mii lei
▼ 48,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, FUM TOBACCO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.801.797 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,2%. Rezultatul net a fost un profit de 94.854 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37583965
Nr. Reg. Comerțului
J40/7089/2017 · EUID ROONRC.J40/7089/2017
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-05-16 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALEEA BACĂU, NR.4, CAM.1, BL.H9, SC.1, ET.3, AP.14
Cod poștal
52304
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.801.797 lei
▼ 27,2%
Profit net
94.854 lei
▼ 48,1%
Datorii
220.317 lei
▼ 0,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.298.358 lei2024: 2.474.735 lei2025: 1.801.797 lei1,80 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 112.880 lei2024: 182.841 lei2025: 94.854 lei95 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,3%
Creștere CA an/an
-27,2%
CA / salariat
1.801.797 lei
Datorii / active
70%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+78,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.801.797 lei94.854 lei220.317 lei315.371 lei95.054 lei1
20242.474.735 lei182.841 lei222.257 lei405.298 lei183.041 lei1
20232.298.358 lei112.880 lei265.037 lei370.704 lei105.667 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NRS SWEETS S.R.L.45960730radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

GM
GEO MARKET CONCEPT S.R.L.
CUI 55475465 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AE
ANGELO - EFREM COMPANY S.R.L.
CUI 55448134 · Sector 5 Mun. Bucureşti
LB
LA BUBU GUSTOS S.R.L.
CUI 55443080 · Sector 5 Mun. Bucureşti
IS
ITAROMFAM S.R.L.
CUI 55421180 · Sector 5 Mun. Bucureşti
I&
IZA & ROBI S.R.L.
CUI 54893826 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TG
TM GLOBAL ENTERPRISE S.R.L.
CUI 54849499 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: denumire, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FUM TOBACCO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →