identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CIDAM TEAM SRL

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 37640173J15/703/2017Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
5,05mil lei
▲ 0,5% vs. 2022
Profit net · 2023
201mii lei
▼ 18,3% vs. 2022
Salariați
19
▼ 32,1% vs. 2022
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2023, CIDAM TEAM SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.050.829 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,5%. Rezultatul net a fost un profit de 200.986 lei. Datoriile totale au crescut cu 10,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37640173
Nr. Reg. Comerțului
J15/703/2017 · EUID ROONRC.J15/703/2017
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-05-24 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Vişina Com. Vişina
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT VIŞINA COM. VIŞINA, STR. MIHAI VITEAZU, NR.24
Cod poștal
137515
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2023)
5.050.829 lei
▲ 0,5%
Profit net
200.986 lei
▼ 18,3%
Datorii
1.134.878 lei
▲ 10,0%
Salariați
19
▼ -9
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 3.759.909 lei2022: 5.028.069 lei2023: 5.050.829 lei5,05 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 525.604 lei2022: 245.914 lei2023: 200.986 lei201 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 132022: 282023: 191920212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
4,0%
Creștere CA an/an
+0,5%
CA / salariat
265.833 lei
Datorii / active
85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2018–2023)
+73,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20235.050.829 lei200.986 lei1.134.878 lei1.343.022 lei201.226 lei19
20225.028.069 lei245.914 lei1.031.941 lei1.810.677 lei684.680 lei28
20213.759.909 lei525.604 lei287.218 lei1.216.886 lei859.819 lei13
🔒 Încă 4 ani de istoric (2017–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Dâmbovița

GL
GOUP LT ONE S.R.L.
CUI 43489173 · Sat Vişina Com. Vişina
AM
ANDITEX MANUFACTURING S.R.L.
CUI 50097504 · Mun. Moreni
RH
RHAPSODY HM ATELIER S.R.L.
CUI 48598422 · Sat Viforâta Com. Aninoasa
FS
FASHION STYLE BRIDE S.R.L.
CUI 47739396 · Sat Mogoşeşti Com. Dragomireşti
RE
R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.
CUI 46688065 · Sat Niculeşti Com. Niculeşti
RS
RUGSRO S.R.L.
CUI 46628659 · Orş. Titu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CIDAM TEAM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →