identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

SALEROME GROUP SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 37648681J2017001381052Plătitor TVA din 2021TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
803mii lei
▲ 32,8% vs. 2024
Profit net · 2025
594mii lei
▲ 17,8% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
166
SEAP · activ 2026
În anul 2025, SALEROME GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 802.565 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 32,8%. Rezultatul net a fost un profit de 593.987 lei. Datoriile totale au scăzut cu 43,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37648681
Nr. Reg. Comerțului
J2017001381052 · EUID ROONRC.J2017001381052
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-05-25 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
802.565 lei
▲ 32,8%
Profit net
593.987 lei
▲ 17,8%
Datorii
141.706 lei
▼ 43,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.178.571 lei2024: 604.166 lei2025: 802.565 lei803 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 182.777 lei2024: 504.295 lei2025: 593.987 lei594 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
74,0%
Creștere CA an/an
+32,8%
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+52,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025802.565 lei593.987 lei141.706 lei735.934 lei594.228 lei
2024604.166 lei504.295 lei251.763 lei756.298 lei504.535 lei1
20232.178.571 lei182.777 lei955.857 lei1.281.883 lei326.026 lei5
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

166

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
6
Valoare totală
102.500 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
160
Valoare totală
5.395.330 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
EAC EURO TRAVEL S.R.L.40361403în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Municipiul București

HS
HIVOLT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55402072 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AM
AQUATECH MARINE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55198283 · Sector 4 Mun. Bucureşti
BE
BUILDING EVOLUTION S.R.L.
CUI 55016721 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EI
ELECTRONICA INDUSTRIALA S.R.L.
CUI 54946769 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CA
CROSSWIND AVIATION SERVICES S.R.L.
CUI 54894023 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DE
DARA ENGINEERING S.R.L.
CUI 54772212 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SALEROME GROUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →