identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

LIFEVISION FILMS SRL

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 37828429J2017000744065Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
241mii lei
▼ 19,3% vs. 2024
Profit net · 2025
101mii lei
▼ 35,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
15
SEAP · activ 2026
În anul 2025, LIFEVISION FILMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 241.400 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 19,3%. Rezultatul net a fost un profit de 101.379 lei. Datoriile totale au crescut cu 494,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37828429
Nr. Reg. Comerțului
J2017000744065 · EUID ROONRC.J2017000744065
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-06-23 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Mun. Bistriţa
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. COLIBIŢEI, BL.8, SC.A, AP.19
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
241.400 lei
▼ 19,3%
Profit net
101.379 lei
▼ 35,8%
Datorii
58.340 lei
▲ 494,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 225.385 lei2024: 299.164 lei2025: 241.400 lei241 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 68.781 lei2024: 157.925 lei2025: 101.379 lei101 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
42,0%
Creștere CA an/an
-19,3%
CA / salariat
241.400 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,6%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+11,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202547.867 €20.103 €11.568 €33.271 €21.703 €1
202460.138 €31.746 €1.972 €37.197 €35.226 €1
202345.565 €13.905 €8.910 €24.446 €15.537 €1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Contracte publice (SEAP)

15

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
14.100 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
11
Valoare totală
42.506 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FONDUL DE DEZVOLTARE S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ45654277în procedură
VERA IKON PROIECT SRL-D29829962radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Bistrița-Năsăud

DV
D VISION HIGH PERFORMANCE S.R.L.
CUI 55458480 · Mun. Bistriţa
KL
KO7 LABS S.R.L.
CUI 55436008 · Mun. Bistriţa
CB
CREATIVE BY KATHY S.R.L.
CUI 54815909 · Mun. Bistriţa
LA
L.A.A. MUSIC S.R.L.
CUI 54338079 · Mun. Bistriţa
DS
DEVSHIFT S.R.L.
CUI 54282601 · Mun. Bistriţa
AB
ANDRADA BARSAUAN BAND S.R.L.
CUI 53985255 · Mun. Bistriţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIFEVISION FILMS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →