identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ATV CAMPULUNG SRL

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 37829548J03/1545/2017Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
3,73mil lei
▲ 86,1% vs. 2022
Profit net · 2023
306mii lei
▲ 82,1% vs. 2022
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2022
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2023, ATV CAMPULUNG SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.731.882 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 86,1%. Rezultatul net a fost un profit de 306.377 lei. Datoriile totale au scăzut cu 63,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37829548
Nr. Reg. Comerțului
J03/1545/2017 · EUID ROONRC.J03/1545/2017
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-06-26 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Câmpulung
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. TÂRGOVIŞTEI, NR.41, C4 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2023)
3.731.882 lei
▲ 86,1%
Profit net
306.377 lei
▲ 82,1%
Datorii
743.899 lei
▼ 63,2%
Salariați
6
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 284.700 lei2022: 2.005.489 lei2023: 3.731.882 lei3,73 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 153.502 lei2022: 168.227 lei2023: 306.377 lei306 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 02022: 52023: 6620212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
8,2%
Creștere CA an/an
+86,1%
CA / salariat
621.980 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42,5%
Creștere medie anuală (2019–2023)
+89,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20233.731.882 lei306.377 lei743.899 lei1.464.029 lei720.130 lei6
20222.005.489 lei168.227 lei2.020.009 lei2.433.762 lei413.753 lei5
2021284.700 lei153.502 lei72.774 lei318.300 lei245.526 lei0
🔒 Încă 4 ani de istoric (2017–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HZ
HEALTHY ZEN & BEAUTY S.R.L.
CUI 41238493 · Activități de întreținere corporală
SC
SMART CARPATHIAN GLAMPING S.R.L.
CUI 41055127 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Argeș

WS
WELDESIGN S.R.L.
CUI 50880513 · Mun. Câmpulung
HI
HARALD INDUSTRIES S.R.L.
CUI 46084158 · Mun. Câmpulung
MM
MONTANA MG IND S.R.L.
CUI 43386054 · Mun. Câmpulung
SM
SAV METAL TOP DESIGN S.R.L.
CUI 38913824 · Mun. Câmpulung
MS
MAEA SERVICII EXCLUSIVE SRL
CUI 38301515 · Mun. Câmpulung
TK
TWOMAR KONTACT SERVICES SRL
CUI 26043722 · Mun. Câmpulung

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ATV CAMPULUNG SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →