identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

PRESARE LA RECE SRL

CAEN 1032 — Fabricarea sucurilor de fructe și legume
CUI 37891230J2017002847353Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
434mii lei
▲ 438,1% vs. 2020
Profit net · 2021
131mii lei
▲ 312,8% vs. 2020
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2021, PRESARE LA RECE SRL a raportat o cifră de afaceri de 433.809 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 438,1%. Rezultatul net a fost un profit de 130.510 lei. Datoriile totale au crescut cu 140,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37891230
Nr. Reg. Comerțului
J2017002847353 · EUID ROONRC.J2017002847353
Cod CAEN
1032 — Fabricarea sucurilor de fructe și legume
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-04 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DIVIZIA 9 CAVALERIE, NR.51A · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2021)
433.809 lei
▲ 438,1%
Profit net
130.510 lei
▲ 312,8%
Datorii
225.993 lei
▲ 140,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 88.465 lei2020: 80.612 lei2021: 433.809 lei434 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: -24.736 lei2020: 31.616 lei2021: 130.510 lei131 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 22020: 12021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
30,1%
Creștere CA an/an
+438,1%
CA / salariat
433.809 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
152,9%
Creștere medie anuală (2017–2021)
+155,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021104.206 $31.350 $54.286 $99.151 $20.508 $1
202019.006 $7.454 $22.126 $38.629 $-10.642 $1
201920.868 $-5.835 $30.378 $44.959 $-18.105 $2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2017–2018) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DF
DETOX FOOD S.R.L.
CUI 39646687 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
VC
VIVA CAPPIO SRL
CUI 4118875 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CRUD LAB S.R.L.28839909în funcțiune
DETOX FOOD S.R.L.39646687în funcțiune
LM INTERNATIONAL SRL16265853radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea sucurilor de fructe și legume · Timiș

NB
NATUFRUCT BĂNĂŢEAN S.R.L.
CUI 46277892 · Mun. Timişoara
NC
NEMISA CREATIVE S.R.L.
CUI 42618199 · Mun. Timişoara
SF
SMOOTHIE FRESH 2019 S.R.L.
CUI 41217415 · Mun. Timişoara
VS
VIVONATURA SUN S.R.L.
CUI 39203116 · Mun. Timişoara
BF
BIO FRUCT S.R.L.
CUI 23584006 · Mun. Timişoara
BJ
BIANCAS JUICE S.R.L.
CUI 23194119 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRESARE LA RECE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →