identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

LUMA FINTAX S.R.L.

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 37905467J2017002894355Plătitor TVA din 2017RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
640mii lei
▼ 4,1% vs. 2024
Profit net · 2025
383mii lei
▼ 14,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, LUMA FINTAX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 640.247 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,1%. Rezultatul net a fost un profit de 382.948 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37905467
Nr. Reg. Comerțului
J2017002894355 · EUID ROONRC.J2017002894355
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-06 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
640.247 lei
▼ 4,1%
Profit net
382.948 lei
▼ 14,0%
Datorii
640.129 lei
▼ 22,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 612.544 lei2024: 667.511 lei2025: 640.247 lei640 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 398.969 lei2024: 445.095 lei2025: 382.948 lei383 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
59,8%
Creștere CA an/an
-4,1%
CA / salariat
640.247 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73,5%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+18,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025640.247 lei382.948 lei640.129 lei1.161.372 lei521.243 lei1
2024667.511 lei445.095 lei828.016 lei1.274.311 lei446.295 lei1
2023612.544 lei398.969 lei190.599 lei590.068 lei399.469 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGRICOLA ANITA SRL12717395în funcțiune
AGROVEGETAL SRL14474659radiată
BELLANI INVESTMENT SRL15443774radiată
BOSCOLO & PARTNERS TIMISOARA SRL11949389radiată
EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ26310889în funcțiune
EUROVO ROMANIA SRL12930163radiată
SAGITARIO SRL0
SUPER EGGS SRL28398373în funcțiune
TELCOMEST SA22233384în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Timiș

DB
DAB BOND EXPERT OFFICE S.R.L.
CUI 55264360 · Mun. Timişoara
CA
CONTABIL AI TIMISOARA S.R.L.
CUI 55129461 · Mun. Timişoara
GF
GAM FINANCE S.R.L.
CUI 54776583 · Mun. Timişoara
SA
SMART ATTENDING S.R.L.
CUI 54636741 · Mun. Timişoara
BC
B.C. EXPERT ACCOUNTING S.R.L.
CUI 54172137 · Mun. Timişoara
AC
AED CONTAB S.R.L.
CUI 54106320 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUMA FINTAX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →