identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CORAM DEO SRL

CAEN 1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
CUI 37907549J2017011486408Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
153mii lei
▼ 27,4% vs. 2019
Profit net · 2020
57mii lei
▲ 312,4% vs. 2019
Salariați
1
— constant
Contracte publice
33
SEAP · activ 2021
În anul 2020, CORAM DEO SRL a raportat o cifră de afaceri de 153.362 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,4%. Rezultatul net a fost un profit de 56.748 lei. Datoriile totale au crescut cu 97,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37907549
Nr. Reg. Comerțului
J2017011486408 · EUID ROONRC.J2017011486408
Cod CAEN
1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-06 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR ALIZEULUI, NR.37
Cod poștal
60243
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2020)
153.362 lei
▼ 27,4%
Profit net
56.748 lei
▲ 312,4%
Datorii
39.449 lei
▲ 97,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 521.832 lei2019: 211.174 lei2020: 153.362 lei153 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: 224.756 lei2019: 13.760 lei2020: 56.748 lei57 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 12019: 12020: 1120182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
37,0%
Creștere CA an/an
-27,4%
CA / salariat
153.362 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,7%
Creștere medie anuală (2017–2020)
-9,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020153.362 lei56.748 lei39.449 lei454.306 lei414.857 lei1
2019211.174 lei13.760 lei19.958 lei378.067 lei358.109 lei1
2018521.832 lei224.756 lei8.563 lei372.912 lei364.349 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2017–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

33

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
7
Valoare totală
104.560 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
26
Valoare totală
266.058 lei
Ultimul an
2018

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ADCO ESTATE CONSTRUCT S.R.L.51331912în dizolvare
NOVATURIENT S.R.L.40330814radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de tipărire n.c.a. · Municipiul București

FC
FIRST COPY COVER S.R.L.
CUI 54844890 · Sector 6 Mun. Bucureşti
PR
PRINT RAPID S.R.L.
CUI 54556154 · Sector 6 Mun. Bucureşti
FC
FIRST COPY GROUP S.R.L.
CUI 54156816 · Sector 6 Mun. Bucureşti
BC
BRANDIS CUSTOM S.R.L.
CUI 54012683 · Sector 6 Mun. Bucureşti
TB
TDC BROTHERS S.R.L.
CUI 53761134 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AP
ADAPTIVE PRINTING SOLUTIONS S.R.L.
CUI 53623484 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CORAM DEO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →