identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ERTICIA ERALUMI SRL

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 37927872J39/711/2017Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,23mil lei
▲ 0,1% vs. 2024
Profit net · 2025
86mii lei
▲ 201,2% vs. 2024
Salariați
20
▼ 13,0% vs. 2024
Contracte publice
9
SEAP · activ 2021
În anul 2025, ERTICIA ERALUMI SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.225.093 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,1%. Rezultatul net a fost un profit de 86.089 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 20.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37927872
Nr. Reg. Comerțului
J39/711/2017 · EUID ROONRC.J39/711/2017
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-10 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT GOLEŞTII DE SUS COM. COTEŞTI, GOLEŞTII DE SUS
Cod poștal
627102
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.225.093 lei
▲ 0,1%
Profit net
86.089 lei
▲ 201,2%
Datorii
316.119 lei
▲ 20,7%
Salariați
20
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.038.608 lei2024: 1.223.315 lei2025: 1.225.093 lei1,23 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 50.652 lei2024: 28.579 lei2025: 86.089 lei86 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 252024: 232025: 202020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,0%
Creștere CA an/an
+0,1%
CA / salariat
61.255 lei
Datorii / active
77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+78,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.225.093 lei86.089 lei316.119 lei408.151 lei92.445 lei20
20241.223.315 lei28.579 lei261.963 lei293.725 lei32.378 lei23
20231.038.608 lei50.652 lei215.791 lei263.069 lei47.047 lei25
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

9

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
9
Valoare totală
7.840 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SALUB DEEP SRL30101228în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Vrancea

DS
DEXTRIS S.R.L.
CUI 54444525 · Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti
AC
ANTOMAR CLEANING S.R.L.
CUI 52562907 · Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti
IS
INTERCLEAN S.R.L.
CUI 27744991 · Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti
EC
EURO CLEANERS S.R.L.
CUI 20506941 · Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti
SS
SEPHIRO S.R.L.
CUI 53972409 · Sat Vulturu Com. Vulturu
CP
CLEAN PRO S.R.L.
CUI 53193212 · Sat Verdea Com. Răcoasa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ERTICIA ERALUMI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →