identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ROMGUARD TOP SECURITY AS SRL

CAEN 8010 — Activități de protecție și gardă
CUI 37933483J40/11859/2017Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
3,48mil lei
▲ 48,4% vs. 2021
Profit net · 2022
1,79mil lei
▲ 105,4% vs. 2021
Salariați
12
▲ 9,1% vs. 2021
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2022, ROMGUARD TOP SECURITY AS SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.478.530 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 48,4%. Rezultatul net a fost un profit de 1.788.331 lei. Datoriile totale au crescut cu 37,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37933483
Nr. Reg. Comerțului
J40/11859/2017 · EUID ROONRC.J40/11859/2017
Cod CAEN
8010 — Activități de protecție și gardă
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8001. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-10 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, DRUMUL AGATULUI, NR.55C, SUPRAFATA DE 120MP
Cod poștal
13907
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2022)
3.478.530 lei
▲ 48,4%
Profit net
1.788.331 lei
▲ 105,4%
Datorii
1.699.207 lei
▲ 37,7%
Salariați
12
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 978.182 lei2021: 2.343.588 lei2022: 3.478.530 lei3,48 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 255.344 lei2021: 870.696 lei2022: 1.788.331 lei1,79 mil20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 32021: 112022: 121220202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
51,4%
Creștere CA an/an
+48,4%
CA / salariat
289.878 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53,6%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+76,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022705.398 €362.649 €344.576 €1.021.294 €676.719 €12
2021476.262 €176.942 €250.848 €580.388 €329.540 €11
2020202.204 €52.783 €141.046 €296.618 €155.572 €3
🔒 Încă 3 ani de istoric (2017–2019) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
BUCHAREST TEAM SECURITY S.R.L.40755939în funcțiune
SAFIR PROTECTION S.R.L.45999365în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de protecție și gardă · Municipiul București

AS
AIR SECURITY S.R.L.
CUI 50616920 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LS
LUK SECURITY S.R.L.
CUI 49290454 · Sector 1 Mun. Bucureşti
OG
ODAS GLOBAL SECURITY S.R.L.
CUI 48242106 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PD
PROTECTION DFS S.R.L.
CUI 47445625 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SD
SPECIAL DFS DELTA FORCE S.R.L.
CUI 47074322 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DS
DORF SECURITY S.R.L.
CUI 46762250 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROMGUARD TOP SECURITY AS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →